„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2 – 0 įveikė „Spezia“ futbolininkus.

Dušanas Vlahovičius 9-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą į priekį 1:0.

Emmanuelis Gyasi 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Moise‘as Keanas 46-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Mehdi Bouarabia 72-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Arkadiušas Milikas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę šiame susitikime 2:0.