skuba racing team

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skuba racing team“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skuba racing team“.

Džiugas Tovilavičius Vokietijos TCR čempionate – septintas

Praėjusių metų Baltijos šalių TCR čempionas Džiugas Tovilavičius po pirmo sezono Vokietijos TCR čempionate užėmė 7 vietą. Tuo tarpu „Skuba Racing“ komandų įskaitoje – penkta. TCR serijos lenktynės yra vienos konkurencingiausių lenktynių visame pasaulyje, nes lenktynininkai važiuoja tokios pačios galios ir svorio automobiliais. Todėl kova būna labai artima, klaidos kainuoja brangiai ir viskas priklauso tik nuo vairuotojo sugebėjimų.
2020-11-12

Džiugas Tovilavičius: „Net ir minimalios bolido korekcijos tampa reikšmingos“

Porą, trejetą kartų triumfavęs namų trasose, dažnas lenktynininkas pradedamas laikyti ralio ar žiedo pasaulio vunderkindu. Laimei yra patikimas būdas išsiaiškinti kaip yra iš tiesų: tereikia išvažiuoti į tarptautinius čempionatus ir savo meistriškumą įrodyti kartu su kitų šalių pilotais. Baltijos šalių TCR serijose pastaraisiais metais tempą diktavęs „Skuba Racing Team“ komandos lyderis Džiugas Tovilavičius kaip tik taip ir pasielgė.
2020-10-07

Džiugas Tovilavičius Vokietijos TCR čempionato etape – ant podiumo

Trečiasis Vokietijos ADAC TCR lenktynių etapas šį savaitgalį vyko Hokenhaimo trasoje. Trečias kartas nemelavo ir „Skuba“ lenktynininkui Džiugui Tovilavičiui pavyko iškovoti trečiosios vietos taurę. Tiesa, ne viskas buvo taip paprasta. Jau per pirmas treniruotes D. Tovilavičius įsitikino, kokia greita Hokenhaimo trasa. Pirmuosiuose ratuose spidometras rodė 220 km/val. Komandos automobilis važiavo beveik tobulai, nes per ankstesnius du etapus pagaliau pavyko išsiaiškinti pakabos nustatymus.
2020-09-21

Džiugas Tovilavičius antrajame Vokietijos TCR čempionato etape – devintas

Savaitgalį legendinėje Vokietijos Niurburgringo trasoje vyko antrasis šalies TCR čempionato etapas. Lietuviai „Skuba Racing Team“ su „Volkswagen Golf GTI TCR“ užėmė 9 vietą. Treniruotėse Džiugas Tovilavičius demonstravo gerą tempą. Komandai pavyko atrasti pakabos nustatymus, kurie gerai veikė Niurburgringe. Po kvalifikacijos Džiugas Tovilavičius į pirmas lenktynes išvažiavo iš 14 pozicijos. „Pirmojo etapo namų darbus atlikom gerai.
2020-08-18

Džiugas Tovilavičius debiutavo Vokietijos TCR čempionate

Savaitgalį Vokietijos Lausitzringo trasoje startavo šalies kėbulinių TCR automobilių lenktynių čempionatas. Praėjusių metų Baltijos šalių TCR čempionas Džiugas Tovilavičius čia dalyvavo su „Volkswagen Golf GTI TCR“ ir užėmė 11 vietą. Tai yra vienos konkurencingiausių lenktynių visame pasaulyje, nes lenktynininkai važiuoja tokios pačios galios ir svorio automobiliais. Todėl kova būna labai artima, klaidos kainuoja brangiai ir viskas priklauso tik nuo vairuotojo sugebėjimų.
2020-08-04

Kiek sąlyčio taškų turi lenktynėms paruoštas bolidas ir kasdieninis automobilis?

Viena profesionaliausių sporto komandų mūsų šalyje – „Skuba Racing Team“ – antrus metus iš eilės bendradarbiauja visame pasaulyje žinoma ir „febi“ prekinį ženklą atstovaujančia kompanija. Vienos atsarginių detalių gamybos lyderių Europoje produkciją komandos pilotai egzaminuos lenktynių trasoje.
2020-05-26

Palangoje – pirmosios 1006 kilometrų lenktynių treniruotės

Ankstyvą saulėto penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai vėl kibo į treniruočių procesą. Jie pirmieji pradėjo pasirengimą kvalifikacinėms varžyboms, kurios daugelio specialistų nuomone turi bent dalinai atskleisti tikrąjį komandų pajėgumą ir kovinę parengtį. Kai kas net apgailestavo, kad visos treniruotės vyksta sausu oru, kai asfalto danga irgi sausa, normaliai įšilusi. Taigi, jubiliejinių, 20-ųjų lenktynių dalyviams sąlygos ko ne idealios.
2019-07-19

Po didžiojo BEC 4H finalo Estijoje čempionais tapo „GSR Motorsport” komanda

Savaitgaliui įpusėjus, didžiųjų finalų etikete paženklintos lenktynės Estijoje nenuvylė: tiek žiūrovams, tiek dalyviams nebuvo kada nuobodžiauti. Kol dalis dalyvių ruošėsi BaTCC serijos finaliniams važiavimams sekmadienį, šeštadienis buvo dosnus kovomis ir efektingais vaizdais keturių valandų lenktynėse. Skausmingu „Skuba Racing Team“ komandos „BMW M3“ kūlversčiu prasidėjusios lenktynės buvo kupinos adrenalino iki pat paskutinių lenktynių sekundžių.
2018-09-23

Paskutinėje repeticijoje prieš „Aurum 1006 km lenktynes“ visi važiavo kartu

Ketvirtadienį ir penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai treniravosi suskirstyti į dvi grupes pagal greitį. Penktadienio popietę vyko generalinė repeticija prieš didžiąsias šeštadienio lenktynes – visi 38 sportiniai automobiliai trasoje pasirodė vienu metu. Vairuotojai turėjo progą priprasti ne tik prie savo automobilių, trasos, o ir varžovų, jų demonstruojamo greičio. Lenktynėse rungiasi labai skirtingi automobiliai – greičiausi BMW ir „Porsche“ ratą įveikia per 1 min. 12 sek.
2018-07-20

Paskutinėje repeticijoje prieš „Aurum 1006 km lenktynes“ dalyvavo visi sportininkai

Ketvirtadienį ir penktadienio rytą „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai treniravosi suskirstyti į dvi grupes pagal greitį. Penktadienio popietę vyko generalinė repeticija prieš didžiąsias šeštadienio lenktynes – visi 38 sportiniai automobiliai trasoje pasirodė vienu metu. Vairuotojai turėjo progą priprasti ne tik prie savo automobilių, trasos, bet ir prie varžovų, jų demonstruojamo greičio. Lenktynėse varžosi labai skirtingi automobiliai – greičiausi BMW ir „Porsche“ vieną ratą įveikia per 1 min.
2018-07-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų