skelbimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skelbimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skelbimas“.

Ekskavatorių pagal skelbimą internete įsigyti ketinęs vyras prarado 6 tūkst. eurų

Ekskavatorių per skelbimą internete įsigyti ketinęs vyras pervedęs tariamam pardavėjui pinigus negavo prekės ir prarado beveik 6 tūkst. eurų. Šiaulių apskrities policija skelbia, kad 1966 metais gimęs Radviliškio rajono gyventojas kreipėsi į pareigūnus nurodydamas, kad vasario 12-ąją, norėdamas internete radęs skelbimą apie parduodamą ekskavatorių „Bobcat 331“, į pardavėjo nurodytą banko sąskaitą pervedė 5840 eurų.
Kriminalai 2024-03-02

Šokiruojantis skelbimas: šunį siūlo mainyti į automobilį su automatine pavarų dėže

Internete plinta žiaurus skelbimas – siūloma mainyti vokiečių aviganį į automobilį su automatine pavarų dėže arba „kitus siūlomus variantus“.  Skelbimą socialiniame tinkle Facebook paviešino organizacija „Priglausk“. Skelbimas buvo įkeltas į platformą „Skelbiu.lt“. Kaip gyvūno kilmės vieta nurodomi Mažeikiai. Šeimininkas apibūdino savo šunį. Pasirodo, tai yra vokiečių aviganė, turinti kilmės, kinologijos draugijos, ir kitus reglamentuotus dokumentus.

Moters skelbimas internete sukėlė audrą: dovanoja karstą

Internetas pilnas įvairiausių pirkinių ir radinių, tačiau viena moteris nustebino ir visko mačiusius – socialiniuose tinkluose ji pasidalijo skelbimu, kad dovanoja karstą, nes jos vyras „gyveno ilgiau, nei tikėtasi“. Margaret Stables iš Easdale‘o, netoli Obano, Škotijoje, pirmadienį įdėjo skelbimą su nuotrauka, kurioje – sidabrinis karstas su balta pagalvėle viduje. Jos skelbimas „Facebook Marketplace“ sukėlė tikrą audrą, rašo mirror.co.uk.
2022-09-29

Susidomėjusi patraukliu pasiūlymu prarado 150 eurų: įspėja kitus būti atsargesniais

Su sukčiais internetinėse prekybos vietose yra susidūręs ne vienas. Vis dėlto kad ir kiek žmonės vieni kitus perspėja būti atidiems, ne visada pavyksta apsisaugoti nuo nesąžiningų prekeivių. Juolab, kad ir jie atranda naujų būdų pinigams išvilioti.
2021-10-09

Šalia dovanojamo karsto skelbimo užvirė diskusija: žymi pažįstamus, ragina pirkti ir siūlo, kaip panaudoti

Feisbuko grupėje „Tauragės turgelis“ užvirė linksma diskusija. Tauragiškių dėmesį patraukė dovanojamo karsto skelbimas. Nors ir neturintys rimtų ketinimų įsigyti šios netradicinės prekės tauragiškiai atrado pramogą – po skelbimu žymi pažįstamus, ragina pirkti karstą ir turi begales idėjų, kaip netradiciškai jį būtų galima panaudoti. Vienas jaunuolis savo draugui siūlo karstą naudoti, kaip viengulę lovą, kitas siūlo jį paimti draugui, kuris rengiasi įsigyti BMW automobilį.

Vilniaus savivaldybei užkliuvo šventės skelbimas, kuriam leidimo – neduota

Kinija ruošiasi švęsti savo komunistinio režimo įkūrimo 70-ąsias metines ir žada Pekine visam pasauliui pademonstruoti savo karinę galią ir bet kurį pasaulio tašką galinčią pasiekti branduolinę raketą. Bet panašu, kad Pekinas ruošėsi šventę surengti kartu su lietuviais, kurie kvietė vilniečius stebėti galingą fejerverką, prisidengdami kultūriniu renginiu.

Paprastas skelbimas išmušė iš vėžių: lietuvės pažemino jauną mamą

Socialiniuose tinkluose gausu skelbimų grupių, kurie itin palengvina paslaugų tiekėjų ar jų pirkėjų paiešką. Anglijos lietuvių skelbimų grupių socialiniuose tinkluose – nors vežimu vežk, o juos skaito dešimtys tūkstančių tautiečių. Vienoje viešų grupių jauna mama paskelbė malonią žinutę, kad nuo rugsėjo savo dabar jau 8 mėnesių sūneliui ieško auklės Rytų Londone. Moteris pabrėžė suvokianti, kad kūdikis dar labai mažas, todėl tai bus atsižvelgiama ir į bendrai sutariamą atlygį.
2019-08-14

Dukroms auklės ieškanti šeima pasiryžo pakloti milžinišką sumą: svarbi viena sąlyga

Socialinius tinklus vis daugiau žmonės pasitelkia net tik bendravimui, bet taip pat ir skelbimams talpinti. Visai neseniai viena pora pasidalijo auklės paieškų skelbimu, kuris nuskambėjo per visą internetą. Penkiamečių dvynukių tėvai yra pasiryžę surasti auklę, kuri galėtų nuo antradienio iki penktadienio savo dienas leisti su mažametėmis mergaitėmis. Moteris turėtų ne tik nuvežti ir paimti mergaites iš darželio, bet.
2019-03-30

Žala parduoda Dakare rekordinę vietą pasiekusį automobilį

„Agrorodeo“ komanda parduoda „Toyota Hilux“ visureigį, su kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus dalyvavo Dakaro ralio varžybose. „Kamane“ pramintas automobilis šiemet buvo labai sėkmingas – lietuvių ekipažas užėmė rekordinę sau dvyliktąją poziciją. Praėjusiais metais jie finišavo aštuoniolikti. Apie atsisveikinimą su savo transporto priemone „Agrorodeo“ komanda paskelbė ir savo oficialiame „Facebook“ puslapyje: Šią žino patvirtino ir ekipažo vairuotojas V. Žala.
2019-02-18

Lietuvės skelbimas sudomino tūkstančius: plinta it virusas

Socialiniuose tinkluose it virusas plinta tariamas 20-metės Skaistės skelbimas, kuriame ji neva ieško antrosios pusės. Mergina jame, nevyniodama žodžių į vatą apie save rašo taip, kad aikčioja tūkstančiai perskaičiusių šį aprašymą. „Sveikas, esu draugiška, jei nori tuo įsitikinti, parašyk. Gal netyčia sukursim šeimą, gyvensime a*** name ir turėsime daug šunų ir vaikų. Arba tik d*** šunų, vaikai d*** ir plius tos vaikų teisės.
2019-01-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų