sirutavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sirutavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sirutavičius“.

„Atletą“ papildė Rusijos jaunimo rinktinėse žaidęs lietuvis

Nenumaldamai artėjant naujoms „7bet-NKL“ sezono kovoms Kauno r. „Atletas“ pranešė dar apie vieną naujoką. Po sėkmingo pasirodymo šios komandos peržiūroje, Kauno r. klubas pasirašė sutartį su 20-mečiu Gediminu Rumša. Lietuvių kilmės 203 cm ūgio puolėjas gimė Rusijoje ir yra rungtyniavęs įvairaus amžiaus šios šalies jaunimo rinktinėse.
2023-10-02

Prienuose – Vilmantas Dilys ir Gytis Sirutavičius

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda aktyviai buria komandą naujajam sezonui. Atgimęs Prienų klubas su Virginijumi Šeškumi priešakyje sudarė sutartis su Vilmantu Diliu ir Gyčiu Sirutavičiumi. V.Dilys praėjusį sezoną pradėjo Alytaus „Dzūkijoje“, kur LKL čempionate per 25 minutes rinkdavo 11,4 taško, atkovodavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 1,2 rezultatyvaus perdavimo.
2015-07-28

Gytis Sirutavičius: LKL medalis būtų fantastiškas sezono akordas, įvertinantis visą įdėtą mūsų darbą

Praėjusi savaitė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai buvo dvejopa. Pasvaliečiai 87:61 namuose įveikė „Prienus“, tačiau po atkaklios kovos 81:87 nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai. Vis dėlto pastarosiose rungtynėse sėkmingai pasirodęs „Pieno žvaigždžių“ komandos gynėjas Gytis Sirutavičius buvo pripažintas naudingiausiu BEKO-LKL savaitės žaidėju. Lietuvis su sostinės ekipa per 35 minutes pelnė 26 taškus (0/2 dvit., 7/11 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.
2015-04-08

Savaitės žaidėju pripažintas šio sezono tritaškių rekordą pakartojęs Gytis Sirutavičius

Naudingiausiu praėjusios savaitės BEKO-LKL krepšininku išrinktas „Pieno žvaigždžių“ ekipos gynėjas Gytis Sirutavičius. Pasvalio ekipa namuose įveikė „Prienus“ (87:61) ir po permainingos kovos turėjo pripažinti „Lietuvos ryto“ pranašumą (81:87). Gynėjas geriausias rungtynes sužaidė su sostinės ekipa, kai per 35 minutes pelnė 26 taškus (0/2 dvit., 7/11 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.
2015-04-07

LKL čempionate „Nevėžis“ įveikė „Palangą“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate penktadienį Kėdainių „Nevėžis“ svečiuose 84:74 (21:16, 16:25, 21:21, 26:12) įveikė autsaiderę Palangos „Palangą“. Kėdainių komandai (2 pergalės/4 pralaimėjimai) Gytis Sirutavičius pelnė 18 taškų, Darius Šilinskis - 12, Tomas Černeckis ir Rolandas Jakštas - po 11. „Palangos“ (0/7) gretose 20 taškų surinko Evaldas Lengvinas, 19 - Martinas Atojebis (Martin Atoyebi), 17 - Perišas Braunas (Parrish Brown), 12 - Mantas Mockevičius.
2012-11-09

G. Sirutavičius su Panevėžio klubu išsiskyrė po konflikto dėl pinigų

Netikėtas Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos sprendimas atleisti komandos lyderį Gytį Sirutavičių buvo priimtas po krepšininko ir klubo vadovų konflikto. Krepsinis.net žiniomis, tarp krepšininko ir klubo vadovų konfliktas įvyko po to, kai žaidėjas pareikalavo išmokėti vėluojančius atlyginimus. Ekipos išplatintame pranešime teigiama, jog gynėjas pažeidė klubo vidaus elgesio taisykles.
2012-10-26

„Lietuviškų“ ekipų akistatoje Ukrainoje – R. Alijevo ir M. Anisimovo klubo pergalė

„Lietuviškų“ ekipų dvikovoje Ukrainos čempionate Gyčio Sirutavčiaus atstovaujamas Dnieprodzerdžinskio „DniproAzot“ (2/8) klubas svečiuose 75:89 (14:18, 17:33, 24:19, 20:19) nusileido dviejų lietuvių atstovaujamai Kijevo „Budivelnik“ (7/1) ekipai. G.Sirutavičius per 23 minutes pelnė 4 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/2, baudos 4/6), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.
2011-11-07

Ukrainoje lietuviai žaidė solidžiai

Po pralaimėjimo pirmajame ture pergalę antrosiose varžybose Ukrainos pirmenybėse pavyko iškovoti du lietuvius savo gretose turinčiai Kijevo „Budivelnik“ (1/1) ekipai, kuri namuose 90:71 (28:16, 29:21, 20:18, 13:16) nugalėjo Lvovo „Haličina“ (0/2) komandą. Rolandas Alijevas per 17 minučių surinko 15 taškų (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 1/2, baudos 4/6), atkovojo vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.