„Lietuviškų“ ekipų dvikovoje Ukrainos čempionate Gyčio Sirutavčiaus atstovaujamas Dnieprodzerdžinskio „DniproAzot“ (2/8) klubas svečiuose 75:89 (14:18, 17:33, 24:19, 20:19) nusileido dviejų lietuvių atstovaujamai Kijevo „Budivelnik“ (7/1) ekipai.

G.Sirutavičius per 23 minutes pelnė 4 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 0/2, baudos 4/6), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu Rolandas Alijevas buvo rezultatyviausias „Budivelnik“ ekipoje ir per 24 minutes įmetė 17 taškų (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 1/2, baudos 4/4), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Michailas Anisimovas ant parketo praleido 14 minučių ir surinko 8 taškus (dvitaškiai 2/4, baudos 4/6), atkovojo 5 kamuolius, dukart suklydo, perėmė kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Jackas McClintonas įmetė 16, Zachas Morley'us 12, Suadas Šehovičius - 9 taškus.

Pralaimėjusiems Michaelas Frazeris surinko 25 taškus, Sergejus Gorbenko 12, Stanley Pringle'as - 11.