simonas bilius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simonas bilius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simonas bilius“.

ISL atkrintamosios varžybos: Kotryna Teterevkova komandai rinko taškus, Simonas Bilius neplaukė

Nyderlandų mieste Eindhovene ketvirtadienio vakarą prasidėjo dar vienas Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) atkrintamųjų varžybų mačas. Jame šįsyk susitinka „Energy Standard“ be Simono Bilio, Londono „Roar“, Vašingtono „Trident“ ir Los Andželo „Current“ su Kotryna Teterevkova. 19-metė vilnietė pirmąją varžybų dieną startavo moterų 200 m plaukime krūtine ir komandinėje estafetėje 4 x 100 m kombinuotu būdu. 200 m krūtine K. Teterevkova įveikė per 2 min. 21,98 sek.
2021-11-26

Europos plaukimo čempionatas: Rapšys nestartavo, sėkmingiausiai plaukė Mažutaitytė

Budapešte (Vengrija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate dar viena turininga diena laukė Lietuvos sportininkų. Šeštadienio rytinėje sesijoje pasirodė net 6 mūsiškai. Moterų 200 m plaukime nugara atranką sėkmingai įveikė Ugnė Mažutaitytė. Lietuvė finišavo per 2 min. 13.26 sek., užėmė 13-ą vietą ir pateko tarp 16-os pusfinalio dalyvių. U.Mažutaitytei priklausantis Lietuvos rekordas siekia 2 min. 11.56 sek., o olimpinis „A“ normatyvas yra 2 min. 10.39 sek.
2021-05-22

Pasaulio čempionate 3 lietuvių startai baigėsi jau atrankoje

Trečiadienį Kvandžu (Pietų Korėja) vykstančiame pasaulio vandens sporto šakų čempionate nei vienam iš lietuvių nepavyko prasibrauti į pusfinalį. 100 metrų laisvu stiliumi rungtyje Simonas Bilis distanciją įveikė per 48,90 sek. ir nors 0,6 sek. pagerino savo šių metų rekordą, tačiau to neužteko patekti tarp šešiolikos geriausių plaukikų ir lietuvis užėmė 21-ą vietą. Greičiausiai atrankoje plaukė amerikietis Caelebas Dresselas (47,32 sek.), antras buvo rusas Vladislavas Grinevas (47,92 sek.
2019-07-24

Simoną Bilį nuo 50 m laisvu stiliumi rungties pusfinalio skyrė vos 0,04 sekundės

Rusijos vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmasis iš lietuvių penktadienį startavęs Simonas Bilius nepateko į 50 m laisvu stiliumi rungties finalą. Lietuvis kvalifikacijoje nuotolį įveikė per 22,51 sekundės ir dešimtajame finišavo septintas, o bendroje įskaitoje su kinu Yu Hexinu pasidalijo dvidešimtą vietą tarp 115-os startavusių atletų. Iki šešioliktosios vietos, garantavusios kelialapį į pusfinalį Lietuvos plaukikui pritrūko vos 0,04 sekundės.