Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simona raudonytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simona raudonytė“.

Bilietus į atšauktą „Karklės“ festivalį pirkę buriasi bendram ieškiniui

Praėjusį savaitgalį turėjęs vykti didžiausias muzikos festivalis „Karklės“ vis dar kelia daug klausimų. Dėl bankroto atšaukto renginio organizatoriai pažadėjo, kad visi bilietus įsigiję dalyviai galės atvykti į kitais metais organizuojamą festivalį. Tik niekas neatsakė, kas laukia tų, kurie nori susigrąžinti pinigus. „Šiuo metu visos išankstinės pajamos iš bilietų pardavimų yra panaudotos honorarų pagrindiniams hedlaineriams mokėjimui.
2016-08-18

Pabaltyje pajėgiausi – Lietuvos plaukikai

Alytuje, Sporto ir rekreacijos centro 50 m baseine, vykusio Baltijos šalių plaukimo čempionato komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Lietuvos atstovai, surinkę 296 taškus. Lietuvos plaukikai iškovojo 21 aukso, 19 sidabro ir 8 bronzos medalius. Antrąją vietą užėmė Estijos komanda (218 tšk.) - 6 aukso, 8 sidabro ir 12 bronzos apdovanojimų, treti liko Latvijos atstovai (106 tšk.) - 1 aukso, 3 sidabro ir 8 bronzos medaliai.