simas norkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simas norkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simas norkus“.

Š. Jurčys ir S. Norkus laimėjo aukso medalius

Estijoje vykusiame tarptautiniame jaunimo laisvųjų imtynių turnyre „Kuldkaru Open 2009“ Lietuvos atstovai Šarūnas Jurčys ir Simas Norkus iškovojo aukso medalius. Svorio kategorijos iki 60 kg finale klaipėdietis Š. Jurčys įveikė vilnietį Vladislavą Bajuriną. Šiaulietis S. Norkus tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 96 kg. Bronzos medalius pelnė vilnietis Nikita Rancevas (55 kg) ir Jonas Rudavičius (120 kg) iš Pagėgių.
2009-12-09

Imtynininkas S. Norkus jaunimo čempionate - 16-as

Turkijoje vykstančio pasaulio jaunimo imtynių čempionato laisvųjų imtynių svorio kategorijoje iki 96 kg šeštadienį Lietuvos atstovas Simas Norkus užėmė 16-ąją vietą. Lietuvis pirmojoje kovoje nusileido Moldovos atstovui Aleksandrui Romanovui. Šioje svorio kategorijoje kovojo 24 imtynininkai.
2009-08-09

Lietuviai Europos imtynių čempionate kol kas dar nesublizgėjo

Šiandien Vilniuje iškilmingai prasidėjo Europos imtynių čempionatas. Deja, pirmoji jo diena nebuvo sėkminga Lietuvos atstovams, kurie laisvųjų imtynių rungtyje nesugebėjo įveikti kvalifikacijos. Vienintelis Vitalijus Tavgenas (svorio kategorija iki 66 kg) turėjo šansų pakovoti dėl bronzos medalio, tačiau jau pirmojoje paguodos varžybų dvikovoje 0:7 nusileido 2007 ir 2008 metų Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalių laimėtoju vengrui Gergo Woelleriui ir baigė savo pasirodymą.
2009-03-31

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai bei prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vykusiame 2008 metų Lietuvos imtynių čempionate paaiškėjo graikų-romėnų, laisvųjų bei moterų pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai.
2008-02-03

Europos jaunimo imtynių pirmenybėse Simas Norkus buvo septintas

Antradienį Serbijos sostinėje prasidėjusiame Europos jaunimo imtynių čempionate, pirmieji kovas pradėjo laisvųjų imtynių stiliaus atletai. Simas Norkus pirmojoje imtyje įveikė šeimininkų sportininką Janko Jakovlevičių, tačiau pralaimėjo būsimajam čempionui Valerijui Andrejcevui iš Ukrainos. Vėliau kovą dėl vietos pusfinalyje šiaulietis pralaimėjo britui Busteriui Claydenui ir svorio kategorijoje iki 96 kilogramų užėmė septintą vietą tarp aštuoniolikos dalyvių.
2007-06-27

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.