sidabro medalis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sidabro medalis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sidabro medalis“.

Ne tik krepšinio, bet ir žvejų šalis – lietuviai triumfavo upėtakių gaudymo pasaulio čempionate

Lietuviai gali didžiuotis ne tik tuo, kad yra krepšinio, bet ir žvejų šalis. Bent jau tvenkinių upėtakių gaudymo rungtyje. Po dvi dienas trukusio pasaulio čempionato, kuris vyko Zarasuose, lietuviai įveikė dešimt komandų ir tapo čempionais. Ne tik kaip rinktinė – pagal asmeninius rezultatus lietuviai laimėjo dar vieną aukso ir vieną sidabro medalį.

Su Kurčiųjų žaidynėmis lietuviai atsisveikino sidabriniu akordu

Lietuvos sportininkų pasirodymą 24-osiose Kurčiųjų vasaros žaidynėse vainikavo disko metikas Mažvydas Paurys, iškovojęs sidabro medalį. Žaidynių išvakarėse treneris Sigitas Liepinaitis nedrąsiai prognozavo, kad auklėtinis gali tapti prizininku. Ir Lietuvos jaunasis stipruolis nenuvylė. Disko metimo rungties dalyviams teko kovoti pliaupiant lietui ir kaskart nugriaudint perkūnijai. M. Pauriui tai buvo nė motais – penki pirmieji bandymai buvo įskaityti ir sėkmingi pagal rezultatus.
2022-05-15

Pamatykite: įspūdingas Lauros Asadauskaitės sprintas išplėšė Lietuvai sidabrą

Lietuvos delegacija Tokijo olimpiadoje neliko tuščiomis! Legendinė Lietuvos sportininkė 37-erių Laura Asadauskaitė iškovojo antrąjį karjeros olimpinį medalį. Prie 2012 m. aukso ji pridėjo sidabrą! L.Asadauskaitė likus 2 rungtims užėmė tik 27-ą vietą, bet vėliau viską padarė idealiai. Jojimo rungtyje lietuvė surinko maksimalų – 300 taškų – rezultatą ir pakilo į 13-ą vietą. Kombinuotoje rungtyje L.Asadauskaitė lenkė vieną varžovę po kitos, panaikino daugiau nei 40 sek.
2021-08-06

Pasaulio vicečempionas A.Seja atskleidė, kas sutrukdė iškovoti auksą

Sekmadienį Portugalijoje finišavo baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionatas. Paskutinę varžybų dieną sidabro medaliu pradžiugino Artūras Seja. Lietuvis vienviečių baidarių 200 m rungties finale distanciją įveikė per 35.366 sek. ir užėmė antrą vietą. Pasaulio čempionu tapo ispanas Carlosas Garrote (35.259 sek.), o bronza atiteko rusui Jevgenijui Lukancovui (35.512 sek.). Po apdovanojimų ceremonijos lietuvis džiaugėsi savo pasiekimu. „Esu labai laimingas.
2018-08-26

Galingai finišavę Lietuvos irkluotojai tapo Europos vicečempionais

Škotijos mieste Glazge vykstančiame Europos čempionate pirmąjį medalį iškovojo Lietuvos irkluotojai. Dovydas Nemeravičius, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius vyrų porinių keturviečių valčių finale 2 km distanciją įveikė per 5 min. 43,40 sek., užėmė antrąją vietą ir dramatiškai iškovojo sidabro medalius.
2018-08-04

Lietuvos vadovai sveikina krepšininkus: dar kartą įrodėte, kad Lietuva - galinga

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, tapusią Europos vicečempione. Pasak pranešimo, visa Lietuva didžiuojasi krepšininkais. Jie - mūsų čempionai. Iškovoję Europos krepšinio čempionato sidabrą, mūsų rinktinės žaidėjai parodė, kad vienybė, komandinis žaidimas ir pagalba vieni kitiems yra nesustabdoma jėga. Išsaugodami kovotojų dvasią, Lietuvos krepšininkai per visus Nepriklausomybės metus išlieka pasaulio krepšinio elite.

Lietuviams – aukščiausias visų laikų pulo apdovanojimas

Lietuvos jaunimo pulo rinktinė iš Sarajeve ką tik pasibaigusio Europos jaunimo pulo čempionato parsiveža sidabro medalius. Tai yra aukščiausias ligšiolinis lietuvių pasiekimas pulo istorijoje ir pirmieji biliardo sporto šakos medaliai, teigiama pranešime spaudai. Komandinėse varžybose iki 17 metų mūsų šalies atstovai įveikė itin stiprias, anksčiau medalius iškovojusias kitų šalių komandas ir užėmė antrąją vietą.
2013-08-05

Tarptautinėje informatikos olimpiadoje laimėtas sidabro medalis

Liepos 6-14 dienomis Kvinslendo universitete, Brisbane (Australija), vyko jubiliejinė 25-oji tarptautinė informatikos olimpiada (IOI 2013), kurioje dalyvavo beveik 300 dalyvių iš 80 šalių. Olimpiadoje sidabro medaliu apdovanotas Karolis Greblikas (Vilniaus licėjus), pranešė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
2013-07-16

Sprinterė L. Grinčikaitė: prie universiados medalių trūko tik sidabro

Pajėgiausios mūsų šalies sprinterės 26 metų Linos Grinčikaitės trofėjų kolekcijoje – visų spalvų universiadų medaliai. Pirmadienį ji savo kolekciją papildė sidabro medaliu. „Jausmas geras, kitaip ir būti negali. Medalis!“ – po 100 m bėgimo finalo kalbėjo lengvaatletė. „Universiadose esi laimėjusi auksą ir bronzą, dabar trūko tik sidabro. Aišku, labai svarbus apdovanojimas. Džiaugiuosi. Puikus startas ir puiki pergalė“, – kalbėjo L. Grinčikaitė.
2013-07-09

Lietuvos paviljonas parodoje „EXPO 2012“ apdovanotas sidabro medaliu

Lietuvos paviljonas pasaulinėje parodoje „EXPO 2012“ Yeosu, Pietų Korėjoje, įvertintas sidabro medaliu už kūrybišką parodos temos „Gyvieji vandenynai ir pakrantės“ įgyvendinimą. Apdovanojimą skyrė Tarptautinio parodų biuro (BIE) sudaryta nepriklausoma aštuonių ekspertų komisija. Tai pirmasis oficialus Lietuvos paviljono įvertinimas Expo parodose po nepriklausomybės atgavimo. Lietuvos paviljoną per tris mėnesius spėjo aplankyti 612 tūkst. lankytojų.