shaw

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shaw“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shaw“.

Apie baudinių seriją prabilęs Southgate‘as: „Tai buvo mano paskyrimai“

Italijos rinktinė Euro 2020 čempionato finale po dramatiškos baudinių serijos 2 – 1 parklupdė Anglijos futbolininkus ir po 53 metų pertraukos iškovojo čempionų titulą. Italai baudinių serijoje realizavo 3 smūgius, tuo tarpu anglai tai padarė 2 sykius. Anglijos rinktinę į priekį jau 2-ą minutę išvedė Luke‘as Shaw, o išlyginamojo įvarčio reikėjo laukti iki antrojo kėlinio, kai 67-ą minutę pasižymėjo finalo geriausiu žaidėju pripažintas Leonardo Bonucci.
2021-07-12

Savickas laiku pastebėjo klaidą: Novikovas pagerino pasaulio rekordą

Šeštadienį „World‘s Ultimate Strongman“ organizuotame renginyje krito dar vienas pasaulio galiūnų rekordas. Ukrainietis Oleksijus Novikovas 100 kg svarmenį per kiek daugiau nei minutę iškėlė 11 kartų. Ankstesnis pasaulio rekordas priklausė amerikiečiui Brianui Shaw (10). O.Novikovo bandymą stebėjo ir teisėju paskirtas lietuvis Žydrūnas Savickas. Vienas stipriausių visų laikų žmonių pareiškė, kad platforma, ant kurios padėtas svarmuo, gali būti per aukšta ir viršyti 15 cm.
2020-05-30

R. Adelmanas – pagrindinis kandidatas treniruoti „Lakers"

Realiausiu pretendentu užimti atsilaisvinusią Los Andželo „Lakers“ klubo vyriausiojo trenerio kėdę, anot JAV žiniasklaidos, yra buvęs Hjustono „Rockets“ strategas Rickas Adelmanas. Pranešama, kad „Lakers“ vadovams patinka R.Adelmano žaidimo filosofija, kuri yra artima komandą po šio sezono palikusiam Phillo Jacksono žaidimo braižui. R.Adelmanas „Rockets“ ekipa paliko abipusiu sutarimu. O komandoje per keturis sezonus iškovojo 193 pergales ir patyrė 135 nesėkmes.