sergejus pogrebanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus pogrebanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus pogrebanas“.

„Ekranas“ žais su Gargždų „Banga“

Besiruošdami artėjančiam A lygos sezonui Lietuvos čempionai sužaidė 11 draugiškų rungtynių su Lietuvos ir užsienio klubais. Tiesa, praėjusį savaitgalį „Ekrano“ futbolininkai ilsėjosi, tačiau ateinantį - vėl rungtyniaus. Beveik mėnesiu nukėlus A lygos startą „Ekranas“ tęsia rekordiškai ilgą pasiruošimą sezonui. Antradienį Panevėžio komandos futbolininkai stovyklauti išvyksta į Palangą.
2009-03-17

„A lygos“ čempionas „Ekranas“ nepadoriu rezultatu sutriuškino „Sūduvą“

Šiandien Marijampolės manieže ruošdamiesi naujajam „A lygos“ sezonui draugiškas rungtynes sužaidė Lietuvos čempionas Panevėžio „Ekranas“ ir per žingsnį nuo bronzos medalių likęs Marijampolės „Sūduvos“ klubas. Nors buvo laukta atkaklios kovos, mačą kiek netikėtai tiesiog nepadoriu rezultatu 6:1 (3:0) laimėjo panevėžiečiai.
2009-01-14

„A lygos“ lyderis „Ekranas“ Panevėžyje palaužė „Sūduvą“

Šiandien buvo žaidžiamos vienos Lietuvos futbolo „A lygos“ rungtynės, nukeltos iš 11-ojo  turo - Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione jėgas išmėgino turnyrinės lentelės viršuje esantys „Ekrano“ ir „Sūduvos“ klubai. Atkakliame mače triumfavo šeimininkai panevėžiečiai, vienintelį  įvartį pasiekę pačioje antrojo kėlinio pabaigoje.
2008-09-17

„Ekranas“ – pirmojo rato nugalėtojas

Lietuvos A lygos futbolo čempionato pirmojo rato nugalėtoju tapo Panevėžio „Ekranas“, šiandien 7-ojo turo mačą Klaipėdoje su „Atlantu“ baigęs 1:1. Kaip ir „Ekranas“ tiek pat taškų - 14 - turi ir Vilniaus „Vėtra“, bet panevėžiečiams pirmąją vietą po ketvirčio pirmenybių distancijos lėmė pergalė 1:0 tarpusavio rungtynėse.
2008-05-11

Vilniaus "Žalgirio" vienuolikė pralaimėjo Panevėžio "Ekranui"

Sezonui besirengiantys Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai šeštadienį sostinės "Sportimos" manieže kontrolines rungtynes 1:2 (1:0) pralaimėjo praėjusio sezono A lygos bronzos medalininkei Panevėžio "Ekrano" ekipai. Aikštės šeimininkai pirmavo po Raimondo Vilėniškio (40 min.) įvarčio. Antrajame kėlinyje Moldovos futbolininkas Sergejus Pogrebanas iš pradžių (62 min.) išlygino rezultatą, o rungtynių pabaigoje (88 min.) įmušė ir pergalingą įvartį.
2008-02-02

Aikštės šeimininkų nesėkmė atidėtame Lietuvos futbolo A lygos mače

Trečiadienį atidėtas Lietuvos futbolo A lygos XXVII turo rungtynes aštuntąją vietą dešimties komandų turnyre užimanti Šiaulių "Šiaulių" (31 tšk.) ekipa namuose 0:3 (0:0) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje esančiam vicečempionui Panevėžio "Ekranui" (56 tšk.). Įvarčius svečiams pelnė Mantas Savėnas (64 min. iš 11 m baudinio), Sergejus Pogrebanas (85 min.) ir Giedrius Tomkevičius (88 min.). Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Kauno FBK "Kaunas" (68 tšk.
2007-10-03

"Vilniaus" vienuolikė pralaimėjo šalies futbolo vicečempionui

Sezonui besirengianti sostinės "Vilniaus" ekipa šeštadienį kontrolinį mačą "Sportimos" manieže 0:2 (0:2) pralaimėjo šalies vicečempionui Panevėžio "Ekrano" klubui.Svečiams įvarčius pelnė Vitalijus Kavaliauskas (20 min.) ir Sergejus Pogrebanas (30 min.).Vilniečiai rungtynes baigė nepilnos sudėties - 42-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Vytautas Lukša.