sergejus ignaševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sergejus ignaševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sergejus ignaševičius“.

Rusija dėkoja savo didvyriams ir širsta už kroatų šūksnius

„Šlovė Ukrainai“, – į kamerą rėžė dukart kamuolį pasaulio čempionato ketvirtfinalyje į Rusijos rinktinės vartus siuntęs Kroatijos komandos gynėjas Domagojus Vida. Tai sypykdė rusus, į padanges keliančius savo futbolininkus. D. Vida Rusijos rinktinės vartų tinklą galva sujudino per pratęsimą, o baudinių serijos metu užtikrintai smūgiavo nuo 11 metrų ribos. 29-erių gynėjas penkerius metus žaidė Kijevo „Dinamo“ ir pergalę prieš rusus skyrė šiam klubui.
2018-07-08

Mohamedo Salah įvartis nepadėjo – rusai nepervargo ir su egiptiečiais

Antrąją įtikinamą pergalę pasaulio futbolo čempionate iškovojo šeimininkai rusai. Jie Sankt Peterburge 3:1 (0:0) nugalėjo Egipto rinktinę, kurios sudėtyje pirmąkart žaidė ryškiausia žvaigždė Mohamedas Salah. Pirmasis kėlinys buvo apylygis. Komandos smūgiavo kelis kartus, bet į vartų plotą pataikė vienintelis futbolininkas – po kampinio tiesiai į vartininko Mohamedo El-Shenawy rankas mušęs Rusijos rinktinės gynėjas Sergejus Ignaševičius. Rezultatas pasikeitė pačioje antrojo kėlinio pradžioje.
2018-06-19

Komentaras: rusiška pelenės pasaka baigėsi ispanų armados gniaužtuose

Visi tikriausiai puikiai žinote prancūzų klasiko Charles Perrault pasaką apie Pelenę. Tai štai rusai, kaip ir tos pasakos herojė, laikrodžiui išmušus dvyliktą valandą, iš neregėto grožio karalaitės vėl tapdavusi eiline tarnaite, po finalinio teisėjo Franko De Bleeckeres švilpuko buvo priversti pabusti iš savo euforijos kupino pergalių sapno. Guuso Hiddinko auklėtiniai keliauja namo, tuo tarpu Luisas Aragonesas atvedė ispanus į pirmą Senojo žemyno pirmenybių finalą nuo pat 1984 metų.
2008-06-27

EURO-2008: Ispanai antrą kartą sutraiškė pasimetusią Rusijos rinktinę

Šiandien paaiškėjo ir antroji Europos čempionato finalo dalyvė. Ja tapo Ispanijos rinktinė, kuri pliaupiant lietui Austrijos sostinės Vienos stadione it buldozeriu pervažiavo per savo varžovus iš Rytų ir tėškė šiems tarsi šlapiu skuduru per veidus- 3:0. Nuo pat rungtynių pradžios ispanai ėmė įrodinėti, kas yra kas, ir atkakliai ieškojo kelių Rusijos tvirtovės link.
2008-06-27

EURO-2008: Dar vienas Rusijos stebuklas – oranžinių berniukų pakasynos

Bazelio stadione ginklus surėmusioms Rusijos ir Olandijos rinktinėms per 90 minučių santykių išsiaiškinti nepavyko, tad kelialapio į Europos čempionato pusfinalį likimas sprendėsi pratęsimo metu. Rusai įrodė akivaizdų savo pranašumą ir triumfavo 3:1. Rungtynes daug aktyviau pradėjo Guuso Hiddinko vadovaujami Rusijos žaidėjai.
2008-06-22

EURO 2008: ar olandų futbolo guru sukurs stebuklą su Rusijos ekipa?

Susidaro įspūdis, kad rusai pastaruoju metu laimi viską: pradedant pasaulio ledo ritulio čempionatu ar UEFA Taurės varžybomis ir baigiant Eurovizijos dainų konkursu. Trenerio iš Olandijos Guuso Hiddinko vadovaujami Rusijos futbolininkai neabejotinai pabandys pratęsti šią pergalių seriją.
2008-06-04

D. Šembero klubas – Rusijos futbolo taurės finale

Trečiadienį Rusijos futbolo taurės turnyro pusfinalyje Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas namuose 2:1 (1:1) įveikė Tomsko „Tomj“ vienuolikę ir po metų pertraukos vėl žais turnyro finale. Lietuvos trečiadienį žaidė visą susitikimą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Milošas Krasičius (14 min.) ir Sergejus Ignaševičius (51 min.), o svečių ekipoje pasižymėjo Valerijus Klimovas (27 min.