septynkovininkė austra skujytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „septynkovininkė austra skujytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „septynkovininkė austra skujytė“.

Geriausių lengvaatlečių dešimtukuose – V. Alekna bei A. Skujytė

JAV žurnalas "Track and Field News" nuo 1947 metų kiekvieną sezoną skelbia specialistų bei ekspertų sudarytus geriausių pasaulio lengvaatlečių dešimtukus, kurie sudaromi įvertinus sportininkų pasiektus rezultatus bei užimtas vietas svarbiausiose varžybose.Šiais metais antrąją vietą tarp geriausių planetos disko metikų užėmė Virgilijus Alekna, nusileidęs tik estui Gerdui Kanteriui.Trečiojoje pozicijoje tarp disko metikų - vokietis Robertas Hartingas.
2007-12-27

Austra Skujytė pakilo į antrą vietą!

Septynkovininkė Austra Skujytė po šeštos rungties pakilo į antrą vietą! Ji ietį numetė 49 m 58 cm-tai trečias rezultatas rungtyje. Austra bendroje įskaitoje surinko 5555 taškus, ir trečioje vietoje esančią anglę Kelly Sotherton lenkia 63 taškais. Šiandien liko paskutinė, šiek tiek mūsų sportininkei nepalanki rungtis-800 m bėgimas. (omni.lt) Septynkovininkė Austra Skujytė po šeštos rungties-ieties metimo-pakilo į antrą vietą! Ji bendroje įskaitoje surinko 5555 taškus.
2004-08-21

Virgilijus Alekna švystelėjo diską medalio link

Mūsų disko metikui užteko vieno bandymo, kad patektų į finalą. Kiti lietuvių sportininkai rungtyniauja ne taip optimistiškai: septynkovininkė Austra Skujytė smuktelėjo į vienuoliktąją poziciją, ėjikės užėmė vietas antrajame dešimtuke, o Agnė Eggerth nepateko į pasaulio čempionato 100 m bėgimo pusfinalį.
2003-08-24

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate

Šeštadienį Prancūzijos sostinėje prasidėjusiame IX pasaulio lengvosios atletikos čempionate sėkmingai kvalifikacinių 100 m bėgimo varžybų barjerą įveikė Agnė Eggerth (Visockaitė). Lietuvos sprinterė distanciją įveikė per 11,44 sek. ir, penktajame bėgime finišavusi trečia, pateko į ketvirtfinalį. Aštuoniuose kvalifikaciniuose bėgimuose dalyvavo 64 sportininkės, o į ketvirtfinalį pateko po tris pirmąsias vietas bėgimuose užėmusios atletės bei dar aštuonios greičiausiai bėgusios sportininkės.