sebastienas ogier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastienas ogier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastienas ogier“.

Suomijos ralyje – esto dominavimas ir įspūdingas sezono lyderio šuolis

Pasaulio ralio čempionato (WRC) Suomijos etapą užtikrintai laimėjo netoli namų varžęsis estas – Ottas Tanakas su „Toyota“. 30-metis 23 greičio ruožus, kurių bendras ilgis sudarė 317,26 kilometro, įveikė per dvi valandas, 35 minutes, 18,1 sekundės. „Puikus savaitgalis mums. Buvome labai gerai pasiruošę, turėjome viską, ko reikia. Sulaukėme nuostabaus palaikymo. Šią pergalę pasiekėme visi kartu“, – po paskutinio greičio ruožo sakė O. Tanakas.
2018-07-29

WRC Meksikos ralio finišą Deividui Jociui apkartino techninės problemos

Trečiąją WRC Meksikos ralio dieną rezultatą sudėtingomis ir varginančiomis sąlygomis iškovojusiems lietuviams Deividui Jociui ir Donatui Zvicevičiui teko pamiršti. Priešpaskutiniame greičio ruože užkluptas technikos gedimų ir juos susitvarkęs „Arctic Energy World Rally team“ ekipažas nebeturėjo šansų pakilti į buvusią 15-ąją vietą. Iki šiol Meksikos ralyje neskambėjo lietuviškos pavardės.
2018-03-12

Lietuvos ralio meistrams – iššūkis Meksikoje

Lietuvos lenktynininkai Deividas Jocius ir Deividas Zvicevičius pirmą kartą dalyvaus varžybose Meksikoje. Čia savaitgalį bus surengtas trečiasis pasaulio ralio čempionato (WRC) etapas. „Arctic Energy World Rally team“ komandai atstovaujantys lietuviai toliau kovos priekiniais ratais varomų automobilių įskaitoje. Tiesa, Lietuvos atstovai persės į kitą ralio bolidą. D. Jocius ir D. Zvicevičius sėkmingai finišavo dviejuose WRC etapuose Monte Karle bei Švedijoje.
2018-03-09

S. Ogier: ralis Sardinijoje – vienas sunkiausių išbandymų karjeroje

Pasaulio ralio čempionato (WRC) etapo nugalėtoju jau ketvirtą kartą šį sezoną tapęs Sebastien Ogier, jau birželio 27 d. skriesiantis Druskininkų ir jų apylinkių žvyrkeliais, atskleidė, jog Italijos ralis Sardinijoje (Rally d'Italia Sardegna) buvo vienas sunkiausių išbandymų jo karjeroje. Po ralio vykusioje spaudos konferencijoje S. Ogier sėdėjo permirkęs – vos tik gavęs apdovanojimą lenktynininkas išsimaudė jūroje, šalia kurios buvo įrengta nugalėtojų pakyla.
2014-06-11

Argentinoje – Sebastieno Loebo triumfas

Pasaulio automobilių ralio čempionato penktąjį etapą - Argentinos ralį - sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis „Citroen C4“ automobiliu. Penkiskart pasaulio čempionas Argentinos ralį laimėjo penktus metus iš eilės. Tai buvo penktoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 52-oji karjeroje.
2009-04-27

Pasaulio ralio čempionato starte – prancūzo S. Loebo triumfas

Savaitgalį prasidėjusio pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą – Airijos ralį – laimėjo penkiskart pasaulio čempionas Prancūzijos atstovas 34-erių metų amžiaus Sebastianas Loebas, vairuojantis „Citroen C4“. Nugalėtojo vardą ginantis prancūzas 19 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – 366,75 km, įveikė per 2 val. 48 min. 25,7 sek. Antrąją vietą užėmė jo komandos kolega ispanas Danielis Sordas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 27,9 sek.
2009-02-02

„Citroen“ turės dvi komandas WRC

Pasaulio ralio čempionate (WRC) dalyvaujantis „Citroen“ koncernas oficialiai paskelbė, kad kitų metų sezone turės ne vieną, o dvi komandas. „Citroen Junior Rally Team“ nuo šiol dalyvaus WRC pirmenybėse. Jai atstovaus buvęs „Subaru“ ekipos lenktynininkas Chrisas Atkinsonas, pasaulio jaunimo čempionato laimėtojas Sebastienas Ogier, WRC patirties ragavęs Conradas Rautenbachas ir jaunasis Rusijos talentas Evgeny Novikovas.