sebastianas ogier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastianas ogier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastianas ogier“.

10-ąjį pasaulio autoralio čempionato etapą laimėjo estų ekipažas

Vokietijoje šį savaitgalį vykusį 10-ąjį pasaulio autoralio čempionato (WRC) etapą laimėjo estų Otto Tanako (Oto Tianako) ir Martino Jarveojos (Martino Jerveojos) ekipažas.
2017-08-20

Dukart pasaulio autoralio čempionas trečius metus iš eilės triumfavo Meksikos ralyje

Meksikos ralio – trečiojo pasaulio autoralio čempionato etapo – nugalėtoju vėl tapo dukart planetos čempionas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Sebastienas Ogieras su „Volkswagen“, kuris pirmas finišavo devyniuose greičio ruožuose iš 21. Prancūzijos lenktynininkas, kuris laimėjo visus šio sezono autoralio etapus, Meksikos ralį laimėjo trečius metus iš eilės. Tai buvo jau 27-asis S.Ogiero laimėtas etapas pasaulio čempionatuose.