Meksikos ralio – trečiojo pasaulio autoralio čempionato etapo – nugalėtoju vėl tapo dukart planetos čempionas bei sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Sebastienas Ogieras su „Volkswagen“, kuris pirmas finišavo devyniuose greičio ruožuose iš 21.

Prancūzijos lenktynininkas, kuris laimėjo visus šio sezono autoralio etapus, Meksikos ralį laimėjo trečius metus iš eilės.

Tai buvo jau 27-asis S.Ogiero laimėtas etapas pasaulio čempionatuose. Pagal šį rodiklį prancūzas aplenkė trečioje pozicijoje buvusį ispaną Carlosą Sanzą. Daugiausiai planetos pirmenybių etapų – 78 – laimėjo devynis kartus pasaulio autoralio čempionu tapęs prancūzas Sebastienas Loebas, o antroje vietoje esančio suomio Marcuso Gronholmo sąskaitoje – 30 pergalių.

Antrą bei trečią vietas Meksikos ralyje užėmė norvegai – Madsas Ostbergas („Citroen“) bei Andreasas Mikkelsenas („Volkswagen“).

Pirmasis nugalėtojui galutinėje įskaitoje pralaimėjo 1 minutę 18,8 sekundės, o antrasis – 1 minutę 25,1 sekundės:

1. Sebastien Ogier (Prancūzija), „Volkswagen“ 4 val. 19 min. 13,4 sek.

2. Mads Ostberg (Norvegija), „Citroen“ atsiliko 1 min. 18,8 sek.