sebastianas loebas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sebastianas loebas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sebastianas loebas“.

Vyriausiu Dakaro čempionu tapęs Carlosas Sainzas atsakė, kas padeda tokiame amžiuje varžytis aukščiausiu lygiu

Penktadienį baigėsi beveik dvi savaites trūkęs 2024-ųjų Dakaro ralis. „Ultimate“ automobilių klasėje triumfavo 61-erių Carlosas Sainzas, kuris tapo ir vyriausiu ralio čempionu.  „Kai sunkiai dirbi, kai tiki savimi, kai šalia savęs turi gerą komandą, tada gali tapti čempionu, – po paskutinio finišo sakė ispanas, ralį įveikęs su „Audi“. – Ilgai ruošėme šį automobilį Dakarui, ilgai bandėme perprasti visas jo subtilybes, todėl pasiekti pergalę su juo yra ypatingas jausmas.
2024-01-19

Vienas iš Dakaro favoritų traukiasi iš varžybų

Garsiai apie galimą pergalę šių metų Dakare kalbėjęs geriausias visų laikų pasaulio ralio čempionato (WRC) lenktynininkas prancūzas Sebastienas Loebas („Prodrive“) po užklupusių bėdų nebeturi noro tęsti šių metų pasirodymą ir oficialiai pasitraukė iš lenktynių. Po trijų etapų S.Loebas bendroje Dakaro įskaitoje dar buvo 6-as ir net po prasto 5-ojo etapo laikėsi dešimtuke. Visgi tada prancūzas nugarmėjo į 44-ą vietą, atsidurdamas ir už visų likusių Lietuvos automobilių ekipažų.
2021-01-11

Penktąją Dakaro dieną – atokvėpis Benediktui Vanagui

Iš Dakaro ralio pasitraukė favoritu laikytas Sebastianas Loebas, kitas favoritas – Mikko Hirvonenas iš ketvirtosios vietos krenta į 29-ąją, o „General Financing team Pitlane“ komanda pagaliau turėjo ramesnę dieną ir su visais lietuviškais ekipažais mėgaujasi 20-uko atokaitoje. Pradėdamas daugiau nei 450 kilometrų atkarpą iki šios nakties bivako, Benediktas Vanagas džiaugėsi, jog ši diena buvo lengvesnė.
2018-01-10

Pasaulio ralio-kroso čempionatas prasidėjo Mattiaso Ekstromo pergale

Pirmasis Pasaulio ralio-kroso čempionato etapas Barselonoje buvo paženklintas praėjusių metų čempiono Mattiaso Ekstromo pergale. Jo „Audi S1 EKS RX Quattro“ buvo nepralenkiama. Antras netikėtai finišavo šio čempionato naujokas – vokietis Timo Scheideris su „Ford Fiesta RXS“. Tai ne pirmos Timo lenktynės Pasaulio ralio-kroso čempionate, tačiau jis pirmą kartą dalyvaus visame čempionate – iki šiol vokietis lenktyniavo tik pavienius etapus.
2017-04-05

Benediktas Vanagas Dakare važiuos simboliniu 333 numeriu

Prieš pagrindinę Dakaro ralio 2016 spaudos konferenciją Paryžiuje paaiškėjo dalyvių starto numeriai, simbolizuojantys ekipažų reitingą sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse. Nors Benediktas Vanagas, šiais metais pasiekęs geriausią Baltijos šalių rezultatą, finišavo 24 vietoje, organizatoriai artėjančioms lenktynėms „General Financing – Autopaslauga by Pitlane“ komandai suteikė 333 numerį. Šis skaičius reiškia, kad konkurencija Pietų Amerikoje bus kaip niekad aštri.
2015-11-18

Bulgarijos ralį laimėjo prancūzas S. Loebas

Pasaulio automobilių ralio čempionato septintąjį etapą – pirmąjį kartą surengtą Bulgarijos ralį – sekmadienį laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas (Sebastien Loeb, „Citroen C4“). Tai ketvirtoji prancūzo pergalė šį sezoną ir 58–oji per visą karjerą.
2010-07-11

S. Loebas – Jordanijos ralio nugalėtojas

Pasaulio automobilių ralio čempionato trečiąjį etapą - Jordanijos ralį - laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas, važiuojantis "Citroen C4" automobiliu. Antrąją vietą užėmė suomis Jari-Matti Latvala ("Ford Focus", +35,8 sek.), o trečiąją - norvegas Petteris Solbergas ("Citroen C4"; +1.11,8). Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis 36 metų S. Loebas turi 68 taškus ir antrąją vietą užimantį J. M. Latvalą lenkia 25 taškais.
2010-04-04

Pasaulio ralio čempionato starte – prancūzo S. Loebo triumfas

Savaitgalį prasidėjusio pasaulio automobilių ralio čempionato pirmąjį etapą – Airijos ralį – laimėjo penkiskart pasaulio čempionas Prancūzijos atstovas 34-erių metų amžiaus Sebastianas Loebas, vairuojantis „Citroen C4“. Nugalėtojo vardą ginantis prancūzas 19 greičio ruožų, kurių bendras ilgis – 366,75 km, įveikė per 2 val. 48 min. 25,7 sek. Antrąją vietą užėmė jo komandos kolega ispanas Danielis Sordas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 27,9 sek.
2009-02-02

S. Loebas penktąkart tapo pasaulio čempionu

Pasaulio automobilių ralio čempionato priešpaskutinį etapą - Japonijos ralį - sekmadienį laimėjo suomis Mikas Hirvonenas su „Ford Focus“, o „Citroen C4“ automobiliu važiuojantis prancūzas Sebastianas Loebas užsitikrino penktąjį pasaulio čempiono titulą. Dešimt iš 14 šio sezono etapų laimėjęs Prancūzijos lenktynininkas sekmadienį užėmė trečiąją vietą (atsiliko 2 min. 30,6 sek.) ir savo sąskaitoje turi 112 taškų. Jis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį M. Hirvoneną lenkia dešimčia taškų.
2008-11-03

S. Loebas iškovojo penktą pergalę iš eilės

Penktąją pergalę iš eilės pasaulio automobilių ralio čempionate iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastianas Loebas su „Citroen C4“. Keturiskart planetos čempionas sekmadienį užtikrintai laimėjo 13-ąjį pasaulio čempionato etapą - Prancūzijos ralį Korsikoje. Tai buvo dešimtoji S. Loebo pergalė šį sezoną ir 46-oji karjeroje. Prancūzijos lenktynininkas ralį Korsikoje laimėjo ketvirtus metus iš eilės.