seat leon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „seat leon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „seat leon“.

Naudotas „Seat Leon Cupra“ (5F): Gerai žinomas karštakošis iš „Volkswagen Group“ trijulės

Ispanišką temperamentą kiekviename įmanomame žingsnyje pabrėžianti „Seat“, deja, labai retai sugebėdavo tai perteikti savo automobiliuose. Visgi, kiek daug emocijų gali kelti trijų cilindrų variklį turinti „Ibiza“ ar tinginystės požymius demonstruojantis „Exeo“? Nors „Seat“ automobiliai ganėtinai retai sugebėjo įtikinti, jog gali sudaryti pilnavertę konkurenciją „Škoda“ ar „Volkswagen“ analogams, tačiau „Cupra“ vardu pažymėti modeliai būdavo išskirtinė išimtis.
2023-03-21

„Ferrari“ automobilių vairuotojams nesiseka: su „Seat Leon Cupra“ lenktyniavęs „Ferrari“ pateko į avariją

Pastarųjų savaičių įvykiai rodo, jog „ Ferrari“ automobilius vairuojantys ir į avarijas patekę asmenys pretenduoja patekti į labiausiai aptariamų įvykių tarp benzingalvių trejetuką. Šį kartą nelaimė nutiko Izraelyje gyvenančiam „Ferrari“ vairuotojui, kuris lenktyniaudamas su „ Seat Leon Cupra“ pateko į avariją.  „Timesofisrael“ leidinio duomenimis, „Ferrari 812 Superfast“ vairuotojas lenktyniaudamas su „Seat Leon Cupra“ automobiliu, siekė aplenkti vidurine eismo juosta važiuojantį vilkiką.
2022-02-23

„ABT Sportsline“ suteikė reikalingą pastiprinimą „Cupra Leon“ automobiliams

Įvairiapusiškoji trijulė iš „Volkswagen Group“ koncerno stovyklos leidžia mėgautis pasirinkimo laisve. Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, galėsite būti užtikrinti, jog „ABT Sportsline“ specialistai galės pasiūlyti ne vieną, bet keletą modifikavimo galimybių.
2021-08-19

Joana Survilaitė su „Lesta Racing Team“ dalyvaus „Aurum 1006 km“ lenktynėse

Prieš keletą metų atsiradusi TCR automobilių klasė žiedinėse lenktynėse ir toliau išlieka greita ir konkurencinga bet kokiose varžybose. „Aurum 1006 km“ lenktynėse pernai būtent tokios klasės automobiliu važiavusi komandas kopė ant trečiojo garbės pakylos laiptelio absoliučioje įskaitoje. O pirmajame dešimtuke buvo 3 TCR techniką pasirinkusios komandos.
2021-07-08

Lietuvoje – sportiško „Cupra Leon“ modelio debiutas

Visapusiškai atsinaujinęs ir naujomis technologijomis pagardintas „Cupra Leon“ sugrįžta į kompaktiškų, bet galingų automobilių segmentą. Progresyvus dizainas, didelis galingų jėgos agregatų pasirinkimas ir visa eilė saugos sistemų pabrėžia, kad šis automobilis ne tik įkūnija „Cupra“ vertybes, bet ir įveikia šiuolaikinės galingų automobilių eros keliamus iššūkius.
2021-05-20

Vilniuje – gaudynės kaip iš veiksmo filmo: bėglį su Mercedes gaudė septyni policijos ekipažai

Vilniuje vyko įnirtingos Mercedes gaudynės: bėglys suko ratus po Karoliniškes, galiausiai buvo užspeistas viename kieme. Nuo policijos sprukęs vairuotojas pasipriešino, pareigūnams teko naudoti specialiąsias priemones. Per sulaikymą nukentėjo vienas policijos pareigūnas.

Lietuvoje policija keliuose patruliuos su „SEAT Leon“

Lietuvos policijos automobilių parką papildė net 103 naujais „SEAT Leon Sportstourer“ automobiliais. Ispaniškieji SEAT automobiliai nurungė visus konkurentus ir pasiūlė tinkamiausius automobilius pagal policijos reikalavimus ir, žinoma, kainą. Visi automobiliai – universalo kėbulu, o juos policijos poreikiams pritaikė UAB „Iksada“. Lietuva toli gražu nebus pirmoji šalis, kurioje SEAT automobiliais naudojasi policija.
2021-03-18

Naudotų automobilių apžvalga: ką verta žinoti prieš įsigyjant „Seat Leon“

Laidos „Autopilotas“ naudotų automobilių rubrikoje apsilankė turistas iš Ispanijos – 2015 metų „Seat Leon“. Ar šis automobilis vis dar vertas dėmesio, aiškinosi laidos apžvalgininkas Gintenis Dauparas. Gintenio išbandytas modelis demonstruoja 105 arklio galias, kurias generuoja 1,6 l darbinio tūrio dyzelinis variklis, kombinuotas su mechanine greičių dėže. Šis modelis priklauso trečiajai „Leon“ kartai, kuri buvo pristatyta 2012 metų rugsėjį, Paryžiaus automobilių parodoje.
2021-02-28

Naujo „Seat Leon“ testas: Ar šį kartą ispaniškas hečbekas išlįs iš „Volkswagen Golf“ šešėlio?

„Volkswagen Group“ koncerno kraityje esančios automobilių markės turi tik joms būdingą vaidmenį. Jeigu „Bentley“ ir „Lamborghini“ privalo būti geriausiais prabangių ir ypatingai greitų bei ekstravagantiškų automobilių sektoriuje, tai hierarchijos apačioje esantys „Seat“ ir „Škoda“ privalo įtikti masėms. Jums, mums, tetai, močiutei ar netgi ponaičiui Užkalniui, kuris gerumo lygį matuoja pagal finansinę injekciją.
2020-12-07

Naujos kartos „Seat Leon“ pasiekė Lietuvą

Šiandien Vilniuje įsikūrusiame „Seat“ automobilių salone buvo oficialiai pristatytas ir pagaliau Lietuvą pasiekęs naujausias  Ispanijos gamintojo kūrinys – naujos kartos „Leon“ modelis. Kompanija į šio modelio kūrimą investavo daugiau kaip 1,1 milijardo eurų, todėl iš jo daug tikimasi ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje.
2020-06-09
REKLAMA
REKLAMA

Naujas „Seat Leon“ jau parduodamas Lietuvoje: tikimasi, kad konkuruos su „Golf“

Vilniuje įsikūrusiame „Seat“ automobilių salone buvo oficialiai pristatytas ir Lietuvą pasiekęs naujausias Ispanijos gamintojo kūrinys – naujos kartos „Leon“ modelis. Kompanija į šio modelio kūrimą investavo daugiau kaip 1,1 milijardo eurų, todėl iš jo daug tikimasi ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2020-06-09

Naujos kartos „Seat Leon“ atkeliauja į Lietuvą

Moderniausias ir pažangiausias „Seat“ šeimos automobilis – naujos kartos „Seat Leon“ pamažu ruošiasi atkeliauti į Lietuvą. Daugiau nei 1,1 mlrd. eurų automobilio kūrimui išleidusi bendrovė tikina, jog naujos kartos modelis pradžiugins dinamišku eksterjero dizainu, efektyviais varikliais ir naujoviškais skaitmeniniais sprendimais. Naujojo automobilio pagrindu tapo atnaujinta „MQB EVO“ – modulinė platforma, kuri inžinieriams leido sukurti automobilį, patenkinantį jų reikalavimus.
2020-05-21

„Seat“ ruošiasi pristatyti hibridinę „Leon Cupra“ versiją

Daugelio pamėgtas sportiškas hečbekas – „Seat Leon Cupra“, netrukus peržengs itin svarbų naujos kartos modelio slenkstį. Ir šį kartą „Seat“ pateiks keletą įdomių naujienų. Iki šiol „Seat Leon Cupra“ būdavo vikresnės ir aštresnius nagus turinčios „Volkswagen Golf GTI“ ir „Golf R“ versijos. Tik ne šį kartą. Sprendžiant iš įvairiausių pranešimų, pirmoji sportiška „Leon Cupra“ versija naudos hibridinę pavarą. Tą pačią, kurią „Golf“ naudos ir „GTE“ versijoje.
2020-02-13

Ramūnas Čapkauskas į lenktynes naujoje trasoje važiuoja be pasiruošimo

Šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato konvojus pirmą kartą persikėlė už jūros. Tiksliau – už Suomijos įlankos nuo Baltijos šalių, į Suomiją, kur pirmą kartą visi dalyviai varžysis „Botniaring“ trasoje. Jos nėra važiavęs nei vienas čempionato dalyvis, tad bent jau lietuvių sportininkai pastarosiomis savaitėmis tiesiog gyveno „Simuliatorių akademijose“, kur mokėsi šią trasą virtualiai. Tik ne „DHL Racing“ ekipos veidas Ramūnas Čapkauskas.
2019-06-14

„Dream2Drive PRO” komandos nariai tikisi užimti aukštą vietą 1000 kilometrų lenktynėse

Liepos 17-20 dienomis Palangoje vyksiančiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ norą varžytis pareiškė bemaž keturios dešimtys komandų. Visus būtinus formalumus bebaigia tvarkytis ir „Dream2Drive PRO”, kurios lenktynininkai vairuos „CUPRA TCR“ automobilį ir varžysis itin konkurencingoje automobilių klasėje. Naujas tik „Dream2Drive PRO” ekipos pavadinimas, tačiau ji anaiptol ne naujokė lenktynių pasaulyje.
2019-05-22

Apgaulingai atrodantis „Seat Leon“ galėtų išspardyti „RS4“ ir „C63“ užpakalius

„Audi RS4“ ir „Mercedes Benz C63 AMG“ priklauso aukščiausiajai lygai. Automobilių klasei, kurie be didelių pastangų pasieks 250 km/val. ir pašalinus maksimalus greičio ribotuvą – spidometro rodyklę guldytų iki pat 300 km/val. Tad kaip kompaktinės klasės atstovas gali būti potencialus kandidatas nubausti automanų pasaulyje gerbiamus sedanus? Atsakymas paprastas.
2019-01-11

Lenktynės Estijoje R. Čapkauskui parodė, kad apginti čempiono titulą bus sunku

Lenktynės – geriausia treniruotė prieš lenktynes. Tokia teorija vadovavosi „DHL Racing“ ekipos lyderis Ramūnas Čapkauskas, po savaitgalį vykusio Baltijos šalių ilgų nuotolių lenktynių čempionato pirmą kartą sudalyvavęs ir išplėšęs pergalę pozicinėse Baltijos šalių žiedinėse lenktynėse Estijoje. Toje pačioje trasoje, kur po dviejų savaičių jis kovos dėl Lietuvos žiedinių lenktynių čempiono titulo. Vis tik ten laimėti bus gerokai sunkiau.
2018-09-27

Ramūnas Čapkauskas su „Cupra TCR“ „Autoplus Fast Lap“ lenktynėse tikisi būti greičiausias

Priekiniais ratais varomas hečbekas, turintis vos 350 AG neatrodo tinkamas ginklas kovoti dėl aukščiausių pozicijų galingiausioje Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato R3000+ klasėje, kuri ne veltui vadinama „bombų“ klase – ten 500 AG po variklio gaubtu nieko nestebina. Vis tik treniruočių metu prieš trečiąjį „Autoplius Fast Lap“ etapą asmeninį rato įveikimo laiką Kačerginės Nemuno žiede pagerinęs Ramūnas Čapkauskas viliasi įrodyti, kad galia nėra svarbiausias faktorius pergalei siekti.
2018-08-08

„London Grill Racing Team“ ir „Cupra TCR“ – jaunas ir ambicingas tandemas

Šių metų automobilių sporto sezonas pateikė daugybę staigmenų. Laikui bėgant, ekstremalaus sporto atstovų gretos praretėja: dalis lenktynininkų karjerą už vairo užleidžia naujiems sportininkams, persikeldami į žiūrovų gretas. Tačiau šie metai – itin derlingi žiedinėse lenktynėse ne tik naujų sportininkų, bet ir įdomios technikos kiekiu.
2018-07-01

Ramūno Čapkausko reabilitacija: gamyklinis automobilis pateisino lūkesčius

Po itin skausmingų nuopuolių sezono pradžioje „DHL Racing“ komanda pagaliau reabilitavosi. Baltijos šalių ilgų nuotolių lenktynių antrojo etapo finišą pasiekė abu ekipos automobiliai, o naujasis „Cupra TCR“ bolidas džiugino tempu: net nespėję pačiupinėti tik ką iš gamyklos atvykusio modelio lenktynininkai jau kovojo dėl podiumo, ir galiausiai bendroje įskaitoje išsikapstė iki 5-osios pozicijos. Į trasą nė nepačiupinėjus Paskutinis mėnuo „DHL racing“ komandai buvo itin sudėtingas.
2018-06-10

Ženevos automobilių paroda 2018: „Seat“ pristato elektra varomą bolidą

Anksčiau ar vėliau elektra varomi automobiliai taps mūsų visų kasdienybė. Vis daugiau automobilių gamintojų skiria didžiulį dėmesį elektriniams kompresoriams, elektros motorams ar kitiems komponentams, kurie su minimaliomis sąnaudomis išgautų maksimalų efektą.
2018-03-06

Mindaugas: „Būdamas mažas žinojau, jog noriu turėti šį modelį“

Aivaras Grigelevičius Šiltasis metų laikas – žemagrindžių, karts nuo karto automobilių dugną brūžinančių automobilių laikas. Nors dabar už lango žiema, tačiau iki oficialaus naujo žemagrindžių sezono starto liko ne tiek jau ir daug – maždaug pusantro mėnesio.
2018-02-15

„Seat Leon Cupra R“ : Ispaniškas „Golf R“

Prieš dešimt metų sportiškų hečbekų segmentas atrodė ką tik iškirstas miškas. Jame buvo tik keletas rimtų žaidėjų, kurie patiko ir įtiko išrankiems automobilių entuziastams.  Sparčiai gausėjančio segmento gretas šiandien papildė „Seat Leon Cupra R“ - naujausias ir galingiausias „Seat“ šeimos narys, kuris patiks aštrių pojūčių išsiilgusiems automanams.
2017-09-04

Atnaujinta „Seat Leon Cupra“ tapo dar galingesnė ir sportiškesnė

Kaskart SEAT pristatant naują modelį žiniasklaidai, visada nuskamba klausimas – ar jis turės CUPRA versiją? Dabar „Cup Racer“ akronimas išsirutuliojo į kur kas daugiau, negu tik sportišką versiją. CUPRA ženkleliu pažymėti automobiliai tapo tais, iš kurių tikimasi daugiausia: akivaizdaus sportinės dvasios paveldo, naujausių technologijų, funkcionalumo ir patikimumo. Kitais žodžiais tariant, publikos akimis, CUPRA modelis yra geriausias emocijų ir proto pusiausvyros pavyzdys.
2017-01-30

25 greičiausi priekiniais ratais varomi automobiliai

Prieš keletą dešimtmečių automobilių industrijoje įvyko lūžis. Didžioji dauguma automobilių gamintojų rinkdavosi galinių varančiųjų ratų pavarą ir net negalvodavo apie kitus pasirinkimus, tačiau prancūzų inžinierių sukelta revoliucija pakeitė visą automobilių industriją visiems laikams.
2016-05-17

Dakaro ralis: į Chuchujų iš lietuvių pirmas grįžo Vanagas

  Šiandien prasidėjo tikrasis Dakaro ralis – maratono etapas. Sportininkai dabar dvi dienas važiuos be jokios mechanikų pagalbos ir jei automobilis suges, jį remontuos tik patys. Dakaro ralio trasa trečiadienį vedė per kalnus. Vietomis – net 4,5 km virš jūros lygio, o tokiame aukštyje sportininkams gali prireikti net papildomo deguonies. Startavę Chuchujaus mieste Dakaro ralio dalyviai turėjo apsukti 429 km ratą ir grįžti atgal į tą pačią vietą.
2016-01-06

Naudota „Seat Leon Cupra“ (1998-2005): Ne tik stilingas, bet ir greitas

Nuo pat pirmos dienos, kai „Volkswagen“ įsigijo „Seat“, didžiausias automobilių gamintojas Ispanijoje turėjo tapti pilnaverte „Alfa Romeo“ alternatyva. Vokiška precizija suderinta su pietietišku temperamentu. Juk tai tobulas receptas, ar ne? „Seat“ atrodo pasirinko patį tinkamiausią metą įsiveržti į sportiškų hečbekų segmentą 1999 metais.
2015-07-09

„Peugeot 308 GTI“ : Prancūzų atsakas „Volkswagen Golf GTI“ ir „Seat Leon Cupra“

Paskutinį kartą, kai „Peugeot“ galėjo pasigirti savo modelių gamoje turinti automanams tinkamą sportišką, „Volkswagen Golf“ dydžio hečbeką - mūsų šalyje dar važinėjo „Ikarus“ autobusai, o Lietuvos prezidentu buvo Algirdas Brazauskas. „Peugeot 306 GTI/S16“ buvo paskutinis prancūzijos automobilių gamintojos sportiškas hečbekas, kurį buvo galima liaupsinti be sustojimo. Deja, tačiau vėlesni Hot Hatch'ų segmentui skirti modeliai nebuvo tokie įdomūs, dinamiški ar puikiai valdomi.
2015-06-18

Grumtynės lenktynių trasoje : „Honda Civic Type R“, „Renault Megane RS“ ir „Seat Leon Cupra“

„Honda Civic Type R“, „Renault Megane RS“ ir „Seat Leon Cupra“ - patys greičiausi priekiniais ratais varomi hečbekai. Pasižiūrėkite į ilgą automobilių sąrašą, kurie bandė įveikti Niurburgringo lenktynių trasą ir pamatysite, jog būtent šie modeliai yra patys greičiausi savo segmento automobiliai.
2015-06-13

Į Lietuvą jau keliauja dvi naujos „SEAT Leon“ versijos

Oficiali SEAT automobilių importuotoja Lietuvoje įmonė „Autojuta“ į Lietuvą atveža dvi naujas „Leon“ modelio versijas: padidinto pravažumo universalą „X-PERIENCE“ ir ekstremalią sportišką „Cupra“, kuri visai neseniai pasiekė naują legendinės Niurburgringo lenktynių trasos rekordą tarp priekiniais ratais varomų automobilių.
2014-07-09

Golf R vs Leon Cupra : Dviejų brolių akistata

Volkswagen Golf R ir Seat Leon Cupra teoriškai yra identiški automobiliai. Vis dėlto, keletą skirtumų jie tikrai turi. Nepaisant išvaizdos, Golf R turi galingesnį variklį ir keturių varomųjų ratų sistemą, tačiau ne tai svarbiausia, nes Niurburgringe geresnį rato įveikimo laiką parodė ne kas kitas, o Seat Leon Cupra.
2014-07-08

Seat Leon FR : Vokiški genai netrukdo dainuoti ispaniškai

Prieš maždaug penkiolika metų, kai Seat pirmą kartą pademonstravo pirmos kartos Leon, kompanijos atstovai kalbėjo apie ispanišką temperamentą ir siekį tapti pagrindiniu Alfa Romeo varžovu. VAG koncernui priklausantis automobilių gamintojas į pagalbą pasikvietė net Giorgetto Giugiaro, kuris nubraižė nuostabias pirmos kartos Leon linijas. Pirmasis blynas, net ir VAG koncerno nuostabai, buvo neįtikėtinai „skanus“ ir populiarus visoje Europoje.
2014-04-03

Volkswagen Golf R EVO : Bandymas nenusileisti Seat Leon Cupra?

Prieš keletą dienų, Niurburgringo lenktynių trasoje buvo galima išvysti paslaptingą Golf GTI prototipą, kuris turėjo didžiulį galinį spoilerį, didesnio skersmens ratlankius, dvigubą išmetimo sistemą ir saugos lankus.  Gali būti, kad Volkswagen ruošia sportiškesnę Golf GTI versiją, kuri galėtų pademonstruoti geresnį Niurburgringo rato įveikimo laiką negu Seat Leon Cupra. „Ispaniškas“ hečbekas prieš keletą savaičių įveikė ne tik Volkswagen Golf GTI/R ar Audi S3, bet ir Renault Megane RS.
2014-04-03

Naująjį Seat Leon universalą bus galima įsigyti su 4 varomųjų ratų sistema

Šiemet mūsų šalį pasieks dar viena Seat Leon versija. Ispanai Seat modelių gamą šiemet papildys kompaktišku Leon universalu. Tačiau ne pati svarbiausia žinia. VAG koncernui priklausantis gamintojas paskelbė, kad naujasis universalas bus siūlomas ne tik su priekinių, bet ir su keturių varomųjų ratų pavara. Ši modifikacija bus komplektuojama su dviem dyzeliniais ir vienu benzininiu varikliais.
2014-01-16

Ispanijos metų automobiliu tapo „Seat Leon“

Prieš pat Naujuosius „SEAT“ kompaniją pasiekė itin maloni žinia. Naujasis „Leon“ modelis paskelbtas geriausiu Ispanijos automobiliu. Šį sprendimą priėmė net 34 apie automobilius rašančių žurnalistų komisija ir tai yra prestižiškiausias automobilių titulas šioje šalyje.
2013-12-30

SEAT pristatys „Leon Eurocup“ lenktynių seriją

2013 m. gruodis. SEAT kompanija tęsia automobilių sporto tradicijas, pristatydama „Leon Eurocup“ lenktynių seriją. Tai fantastiškas renginys, kuris prasidės drauge su 2014 m. lenktynių sezonu. Jis vyks šešis savaitgalius šešiose Europos valstybėse ir vilios didžiuliais piniginiais prizais.
2013-12-04

Naujasis „SEAT Leon ST“ – stilingas universalas

Naujasis „SEAT Leon ST“ – tai jaunatvišku ir dinamišku dizainu bei šiam modeliui būdingomis sportiškomis savybėmis pasižymintis automobilis, išsiskiriantis ypatingu praktiškumu.
2013-07-25

„Auto Express“ paskelbė „SEAT Leon“ Britanijos 2013 metų automobiliu

„SEAT Leon” Didžiojoje Britanijoje laimėjo prestižinį „Car of the Year 2013“ prizą, kuris buvo paskelbtas per kasmetinę „Auto Express“ naujų automobilių apdovanojimo ceremoniją.
2013-07-04

„Seat Leon“ paskelbtas metų automobiliu Ispanijoje

Didžiausios Ispanijoje žiniasklaidos grupės „Unidad Editorial“ komisija, sudaryta iš patyrusių automobilinių žurnalistų ir ekspertų paskelbė naująjį „Seat Leon“ geriausiu metų automobiliu.
2013-06-18

Į Lietuvą atkeliaus „Seat Leon“

Oficialus SEAT automobilių importuotojas Lietuvoje, įmonė „Autojuta“ jau paskelbė naujojo „SEAT Leon“ automobilio kainas. Pirmieji naujosios kartos „Leon“ automobiliai Lietuvą turėtų pasiekti dar iki vasaros pradžios.
2013-05-10

„Seat“ pristatė trečios kartos „Leon“ hečbeką

Penktadienį, liepos 13 d. plačioje interneto erdvėje pasirodė pirmosios „nutekėjusios“ visiškai naujo „Seat Leon“ hečbeko nuotraukos, taigi kaip ir galima tikėtis praėjus keletui dienų oficialius kadrus su informacija pateikė ir patys ispanai. Modelis, kurį matote nuotraukose yra jau trečios kartos „Leon“, kurio pirmas pasirodymas publikai turėtų įvykti šį rudenį Paryžiaus automobilių parodoje.
2012-07-16

Į suktukus patenka ne tik lėktuvai

Jei manote, kad į vadinamąjį suktuką gali patekti tik sparnuoti aparatai, tuomet klystate. Tokios pilotažo figūros įmanomos ir automobiliams. Tiesa, tam reikia poveikio iš šalies, pvz., kolegos stumtelėjimo. Tai patikrinta „World Touring Car Championship“ lenktynėse. Čia „Seat Leon“ atliko įspūdingas aukštojo pilotažo figūras. Svarbiausia, viskas baigėsi tik lengvais sužeidimais.
2010-10-06

Portugalijoje vyko šeštasis WTCC etapas

Čempiono vardą ginantis A.Priaulx laimėjo antrąjį važiavimąSekmadienį Portugalijos mieste Porto vyko šeštasis pasaulio kėbulinių automobilių lenktynių WTCC čempionato etapas, kuriame blizgėjo "Chevrolet" ekipos atstovas Alainas Menu.Šveicaras užtikrintai laimėjo pirmąjį važiavimą, aplenkdamas už jo likusius komandos draugus Robą Huffą ir Nicolą Larini.Ketvirtas finišo tiesiąją pasiekė Gabriele Tarquini su "SEAT Leon" automobiliu, penktas - analogišką automobilį vairuojantis Yvanas Mulleris.
2007-07-09
Į viršų