saulius vaitukaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius vaitukaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius vaitukaitis“.

Europos pulo-8 čempionate Pijus Labutis nukeliavo iki šešioliktfinalio

Turkijoje, Antalijoje vykstančiame Europos pulo čempionate iki šešioliktfinalio pulo-8 disciplinoje nukeliavo Pijus Labutis. Lietuvis jau pirmajame rate 3:8 pralaimėjo lenkui Sebastianui Batkowskiui, bet vėliau 8:1 sutriuškino daną Jeppę Thydę, 8:2 pamokė suomį Kimą Laaksoneną ir tik šešioliktfinalyje 5:8 turėjo pripažinti austro Maximiliano Lechnerio pranašumą. Bendroje įskaitoje P. Labutis užėmė 17-ą vietą.
2021-11-08

Lietuvos biliardo čempionu tapo H. Strolis

Savaitgalį Vilniaus biliardo klube "Fuksas" vykusio Lietuvos amerikietiškojo biliardo "14+1" čempionato nugalėtojais tapo Henrikas Strolis ir Alberta Šimkevičiūtė. Vyrų varžybų finale kaunietis H. Strolis įveikė vilnietį Leoną Mončiunską ir antrąjį kartą savo karjeroje tapo Lietuvos čempionu. Pusfinalyje H. Strolis nugalėjo kitą vilnietį Aleksandrą Isajenkovą, o L. Mončiunskas įveikė kaunietį Mindaugą Jonuškį.