saulius jurkynas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius jurkynas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius jurkynas“.

Vilniuje vyko kalėdinis šaudymo iš lanko turnyras

Savaitgalį Vilniuje vykusiame Kalėdiniame šaudymo iš lanko uždarų patalpų turnyre jėgas išmėgino lankininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir svečiai iš kaimyninės Latvijos.Olimpinių lankų vyrų grupėje taikliausias buvo kaunietis Arvydas Čepulionis. Jis finale 112:106 nugalėjo klaipėdietį Vidmantą Vaičekauskį.Trečioji vieta atiteko latviui Eduardui Lapšinui.Olimpinių lankų varžybų moterų grupėje stipriausia buvo latvė Zane Berzina, finale 110:108 įveikusi vilnietę Ringą Baltrušaitę.
2007-12-18

Lietuvos lankininkai sostinėje pradėjo žiemos sezoną

Vilniaus miesto pirmenybių varžybomis savaitgalį buvo pažymėtas Lietuvos lankininkų žiemos sezono atidarymas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos ir Ispanijos. Olimpinių lankų vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo šiaulietis Kostas Šliauteris (113 taškų), aplenkęs latvius Jevgenijų Lipinį bei Eduardą Lapsinį. Moterų šaudančių olimpiniais lankais nugalėtoja tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė.