saulius brusokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius brusokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius brusokas“.

Vilniaus sporto festivalio programoje – galiūnai, gatvės gimnastai ir nuolatinės atviros treniruotės

Iki Vilniaus sporto festivalio starto lieka vos keturios dienos, tad siūlome pažvelgti į šventės aktyviąją programą - veiksmo čia tikrai netrūks. Festivalio lankytojai galės stebėti galiūnų turnyrą „Savickas Classic 2016“, gatvės gimnastų bei gatvės šokėjų kovas, be to patys bus kviečiami įsijungti į „Reebok Fitness Challenge“ bei „Brasa CrosFit“ treniruotes.
2016-09-20

Vilniaus sporto festivalio savaitgalio pramogų gausoje intrigą kuria galiūnai

Šeštadienį startavusiame Vilniaus sporto festivalyje išdalinti pirmieji medaliai. Visą savaitgalį kongresų ir parodų centre "Litexpo" vykstantis sporto renginys sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo. Apsilankiusieji renginyje geriausių pasiūlymų ieškojo sporto mugėje, registravosi į įvairias rungtis, dalyvavo sveikatingumo konferencijose bei stebėjo įvairias varžybas. Pirmą festivalio dieną virš šešių šimtų dalyvių varžėsi įvairiose "Savickas Classic" turnyro rungtyse.
2014-10-05

Galiūnui Ž. Savickui dar kartą pakluso pasaulio rekordas

Stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas ne tik laimėjo Europos rąsto kėlimo čempionatą, bet jame dar pagerino ir pasaulio rekordą. Tituluočiausias Lietuvos galiūnas nebestebina rekordais. Jie tapo Žydrūno vizitine kortele, nes beveik per kiekvienas varžybas jis gerina rekordus.
2009-11-23

Ž. Savickas apgynė šalies čempiono titulą

Stipruolis Žydrūnas Savickas apgynė Lietuvos galiūnų čempionato nugalėtojo titulą. Sekmadienį Jonavoje vykusiame pirmenybių finale iš Biržų kilęs vilnietis surinko 45 taškus. Ž. Savickas laimėjo pirmąsias tris rungtis, o likusiose keturiose buvo antras. Sidabro medalį iškovojo birštonietis Vidas Blekaitis, surinkęs 38 taškus. Bronza atiteko biržiečiui Alvidui Brazdžiui, kuris pelnė 30,5 taško. Toliau išsirikiavo: Saulius Brusokas (Marijampolė, 26,5 tšk.
2008-09-15

Galiūnai tapo čempionais

Stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas kartu su komandos draugais iškovojo pasaulio galiūnų čempionų titulą. Po trejų metų susigrąžinti stipriausios planetos komandos vardą Ž.Savickui padėjo Vilius Petrauskas, Saulius Brusokas, Vidas Blekaitis ir ekipos debiutantas mažeikietis Vytautas Lalas. „Tai viena įspūdingiausių pergalių, nes laimėjome paskutinę minutę“, - džiaugėsi Ž.Savickas. Jis su komandos draugais finale iškovojo 26 taškus - tiek pat, kiek Rusijos rinktinė.
2008-08-10

Lietuvos galiūnai – stipriausi Baltijos šalyse!

Praėjusį sekmadienį Ukmergėje vyko Baltijos galiūnų komandinis čempionatas, kuriame rungėsi keturios komandos: Estijos, Latvijos ir dvi iš Lietuvos. Komandinę pergalę gražioje kovoje užtikrintai pelnė Lietuvos pirmoji komanda (Žydrūnas Savickas, Saulius Brusokas, Vilius Petrauskas, Vidas Blekaitis), surinkusi 29 taškus.
2008-07-28

Pergalę Ž. Savickas vainikavo rekordais

Pasaulio galiūnų čempionų lygos penktąjį etapą Palangoje laimėjęs Žydrūnas Savickas dar labiau sustiprino savo pozicijas bendrojoje įskaitoje ir nuo čempiono vardo jį skiria tik žingsnelis. Po Vilniuje įvykusios pirmosios rungties - lėktuvo tempimo - pirmąjį trejetą sudarė lietuviai: Ž.Savickas, Vidas Blekaitis ir Saulius Brusokas. Tokia pati rikiuotė išliko ir po šeštadienį Palangoje įvykusių dar šešių rungčių.
2008-07-21

V. Blekaitis triumfavo antrame Lietuvos galiūnų čempionato etape

Lietuvos galiūnų pirmenybių antrojo etapo varžybose Anykščiuose kova tarp lyderių vyko iki paskutinės minutės, nors turnyre ir nebuvo Žydrūno Savicko. Lietuvos galiūnų čempionato antrojo etapo nugalėtoju po paskutinės - jėgos estafetės - rungties su 59 taškais tapo Vidas Blekaitis iš Birštono. Antrąją vietą tarp vienuolikos dalyvių du 54 taškais užėmė marijampolietis Saulius Brusokas. Vos tašku nuo jo atsiliko bronzos apdovanojimą pelnęs Vytautas Lalas iš Mažeikių.
2008-06-03

Lietuvos galiūnai sutriuškino pasaulio rinktinę

Šeštadienį Vilniuje Siemens arenoje vykusiose paskutinėse 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamose varžybose šalies galiūnų rinktinė - Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas - be didesnio vargo net 20:4 sutriuškino pasaulio rinktinę, kuriai atstovavo Agris Kazelnikas (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija).Lietuvos galiūnai rasto kėlimo, "laikrodžio", skydo nešimo ir pritupimų rungtys...
2007-10-29

Lietuvos galiūnų rinktinė varžysis su pasaulio komanda

Šeštadienį Siemens arenoje Vilniuje vyks paskutinės 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamos varžybos. Dėl stipriausiųjų pasaulyje vardų rungsis dvi galingos vyrų komandos - Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas ir pasaulio rinktinė, kuriai atstovaus Agris Kazelniks (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija). Pergalių tarptautiniuose turnyruose užgrūdint...