šarūnas paliokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnas paliokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnas paliokas“.

Finišavo keturias dienas trukusios „lietuvišku Dakaru“ vadinamos Lietuvos Baja čempionato ir taurės varžybos

Šeštadienį Varėnos apylinkėse dalyviai finišavo tris dienas trukusiame „ Perimetre“, daugelio vadinamame lietuviškuoju „Dakaru“. Tai pats ilgiausias Lietuvos Baja čempionato ir taurės etapas, kurio taškai metinėje įskaitoje dalyviams dvigubinasi, tad kovojantys dėl aukščiausių pozicijų bendroje rezultatų lentelėje turėjo pasistengti. Baja čempionato dalyviams teko įveikti devynis specialius greičio ruožus, kurių bendras ilgis sudarė daugiau nei 300 kilometrų.
2022-08-01

Dakaro ralio istorija pažymėta ir lietuviškomis pavardėmis

Sunkiausiu pasaulyje vadinamas Dakaro maratonas kasmet pritraukia iki tūkstančio dalyvių. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, galimybę dalyvauti šiame legendomis apipintame dykumų ralyje gavo ir mūsų šalies atstovai. Po trijų mėnesių startuosiantis 34-asis Dakaro ralio maratonas bus jau devintasis, kuriame plevėsuos ir Lietuvos vėliava. Mūsų šalies garbę gins lenktynininkas Benediktas Vanagas su šturmanu Sauliumi Jurgelėnu.
2012-10-10

„Ladoga 2010“: nesėkmių lavina lietuvius nustūmė į antrąją vietą

Priešpaskutinė  tarptautinio visureigių maratono „Ladoga 2010“ diena Lietuvos „MEZON Offroad Team LT“ ekipažui: Benediktui Vanagui ir Šarūnui Paliokui buvo labai nesėkminga. Išvakarėse gauta bauda ir vėliau sekusios technikos problemos lėmė tai, kad lietuviai nukrito į antrąją vietą TR1 klasėje. Tačiau ne viskas prarasta – iki finišo likus vienai dienai, lyderių rikiuotė gali pasikeisti. Lietuvių  nesėkmės prasidėjo ketvirtadienio vakare.
2010-06-04

Įveikę Amerikos dykumas

Iš alinančio dykumų maratono grįžusius lietuvius gerbėjai ir artimieji sutiko kaip olimpinius čempionus. Pirmą kartą dėl terorizmo grėsmės iš Afrikos į Pietų Ameriką perkelto Dakaro ralio finišą pasiekė du Lietuvos atstovų ekipažai. Automobilių varžybose aukščiausią vietą per visą ralio istoriją iškovojo latvišku „Oscar“ bagiu važiavęs Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus duetas, galutinėje įskaitoje užėmęs 25-ąją poziciją.
2009-01-24

Dakaro ralio didvyriai grįžo į Lietuvą

Dakaro ralyje dalyvavę lietuviai Vilniuje sutikti sveikinimu „Su pergale!“ ir garsiais plojimais. „Vargai liko užmiršti“ - patikino A. Petraitis. Ketvirtadienio vakarą jiems surengtos sutiktuvės. Priminsime, kad Aurelijaus Petraičio ir šturmano Antano Juknevičiaus ekipažas su latvišku „Oscaru“ šeštadienį pasibaigusiame Dakaro ralyje galutinėje įskaitoje užėmė 26-ą vietą automobilių klasėje. Komanda pagerino geriausią visų laikų Lietuvos rezultatą (58 vieta) 32 vietomis.
2009-01-23

Lietuviai Dakaro ralyje finišavo 26-i!

Dakaro ralio automobilių varžybas laimėjo Pietų Afrikos atstovas Ž. de Vijersas Argentinoje ir Čilėje vykusiame Dakaro ralyje lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas, lenktyniavęs Latvijoje sukonstruotu automobiliu „Oscar“, patikslintais duomenimis, užėmė 26-ąją vietą. Tai - aukščiausias lietuvių pasiekimas per visą šių varžybų istoriją.
2009-01-18

Lietuviai Dakaro ralyje – 55-ti

Argentinoje ir Čilėje rengiamo Dakaro ralio antrojo etapo automobilių varžybose sekmadienį lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas, lenktyniaujantis automobiliu „Oscar“, užėmė 55-ąją vietą. Nugalėjo ir lyderiu tapo ispanas Karlosas Sainsas („Volkswagen“). Jis 237 km ruožą įveikė per 1 val. 56 min. 14 sek. Lietuvių ekipažas nugalėtojui pralaimėjo 2 val. 4 min. 21 sek. A. Petraitis ir A. Juknevičius bendrojoje įskaitoje iš 59-osios vietos pakilo į 38-ąją.
2009-01-05

Lietuvių tikslas Dakaro ralyje – finišuoti sveikiems

Iš Afrikos į Pietų Ameriką perkeltame Dakaro ralyje dalyvausiantys Lietuvos atstovai ypatingų uždavinių sau nekelia. Lenktynininkai pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė, kad pagrindinis jų tikslas – „finišuoti sveikom kojom ir rankom“. Dakaro ralyje dalyvaus net trys Lietuvos motociklininkai – Balys Bardauskas („Yamaha“), Šarūnas Paliokas („Yamaha“) ir Mindaugas Slapšys (KTM) bei du automobilių ekipažai – Arūnas Lekavičius ir Ramūnas Kručkauskas („Mitsubishi“) bei Aurelijus Petra...
2008-12-23

Dakaro ralyje – rekordinis lietuvių desantas

Nenumaldomai artėjantis jubiliejinis 30-asis Dakaro ralis bus išskirtinis ne tik tuo, kad pirmą kartą vyks ne Afrikoje, o Pietų Amerikoje, bet ir tuo, kad prie jo starto linijos stos rekordiškai gausios Lietuvos lenktynininkų pajėgos – mūsų šalies garbę gins net penki ekipažai: trys iš jų varžysis motociklų klasėje, o du išsvajotąjį finišą pasiekti bandys automobiliais.
2008-12-15

Latvis nugalėjo devintajame Dakaro ralio etape

Istorinę pergalę Dakaro ralyje iškovojo Latvijos motociklininkas Janis Vinteras su KTM`u, pirmadienį laimėjęs devintąjį etapą iš Tišito Mauritanijoje į Nemą Malyje. J. Vinteras vieną ilgiausių šiame Dakaro ralyje 494 km specialų greičio ruožą įveikė per 6 valandas 8 minutes 51 sekundę ir pusaštuntos minutės aplenkė antroje vietoje likusį prancūzą Cyrilą Despres`ą bei beveik 8 min.