Argentinoje ir Čilėje rengiamo Dakaro ralio antrojo etapo automobilių varžybose sekmadienį lietuvių Aurelijaus Petraičio ir Antano Juknevičiaus ekipažas, lenktyniaujantis automobiliu „Oscar“, užėmė 55-ąją vietą.

Nugalėjo ir lyderiu tapo ispanas Karlosas Sainsas („Volkswagen“). Jis 237 km ruožą įveikė per 1 val. 56 min. 14 sek. Lietuvių ekipažas nugalėtojui pralaimėjo 2 val. 4 min. 21 sek.

A. Petraitis ir A. Juknevičius bendrojoje įskaitoje iš 59-osios vietos pakilo į 38-ąją. Jie nuo K. Sainso atsileiak 2 val. 48 min. 58 sek.

Tarp motociklininkų sekmadienį greičiausias buvo olandas Fransas Verhuvenas (KTM) - 2 val. 14 min. 48 sek.

Balys Bardauskas („Yamaha“) užėmė 100-ąją (+56.52), Šarūnas Paliokas („Yamaha“) - 114-ąją (+1:06.14), o Mindaugas Slapšys (KTM) - 154-ąją (+1:32.48) vietas.

Lyderiu išliko ispanas Marcas Coma (KTM). M. Slapšys užima 124-ąją (+2:41.08), B. Bardauskas - 128-ąją (+2:47.54), o Š. Paliokas - 169-ąją (+3:50.49) vietas.

Argentinoje ir Čilėje rengiamą ralį pradėjo 217 motociklininkų, 25 keturračių motociklų vairuotojai, 177 automobilių ir 81 sunkvežimių ekipažas.

Ralio, kurį sudaro 14 etapų, dalyviai finišuos sausio 17 dieną Buenos Airėse. Lenktynininkai iš viso turės įveikti 9574 km ilgio trasą.