šarakauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarakauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarakauskas“.

Lietuvos rinktinė – pasaulio kariškių čempionato nugalėtoja

Pasaulio 3x3 kariškių krepšinio čempionate antrus metus iš eilės triumfavo Lietuvos vyrų rinktinė, moterų komanda užėmė antrą vietą Lietuvos kariuomenės Sporto klubo kartu su Conseil International du Sport Militaire (CISM) organizuotas 2-asis Pasaulio kariškių krepšinio 3x3 čempionatas baigėsi Lietuvos vyrų komandai antrus metus iš eilės iškovojus aukso medalius, o čempionate debiutavusi moterų rinktinė laimėjo sidabro medalius.
2023-07-28

Vytauto Šarakausko sugrįžimas paženklintas lengva „Neptūno“ pergale Pasvalyje

BEKO-LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Neptūno“ (13-2) ekipa. Klaipėdiečiai išvykoje 86:70 (22:20, 24:18, 22:15, 18:17) įveikė „Pieno žvaigždžių“ (6-9) krepšininkus.
2014-12-09

„Šiauliai" VTB Vieningos lygos turnyro atrankoje startavo triuškinančia nesėkme

Namų sienos Šiaulių „Šiaulių“ klubui nepadėjo pergale startuoti VTB Vieningosios lygos kvalifikaciniame turnyre. Pirmosiose B grupės rungtynėse be traumuoto Camo Longo žaidę Antano Sireikos auklėtiniai 78:98 (16:26, 21:24, 18:28, 23:20) nusileido Samaros „Krasnye Krylia“ ekipai. Trečiadienį šiauliečiai susitiks su Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubu. Tik pergalė šiame mače paliks „Šiaulių“ komandai galimybes pakovoti dėl kelialapio į pagrindinį VTB Vieningosios lygos turnyrą.
2011-09-27

„Šiauliai" palaužė Tartu krepšininkus

Labai svarbią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione iškovojo Šiaulių „Šiaulių“ (13/8) krepšininkai, kurie savo aikštelėje 99:84 (23:25, 23:20, 17:15, 36:24) įveikė Tartu „Rock“ (14/7) komandą.