Namų sienos Šiaulių „Šiaulių“ klubui nepadėjo pergale startuoti VTB Vieningosios lygos kvalifikaciniame turnyre. Pirmosiose B grupės rungtynėse be traumuoto Camo Longo žaidę Antano Sireikos auklėtiniai 78:98 (16:26, 21:24, 18:28, 23:20) nusileido Samaros „Krasnye Krylia“ ekipai.

Trečiadienį šiauliečiai susitiks su Dnepropetrovsko „Dnipro“ klubu. Tik pergalė šiame mače paliks „Šiaulių“ komandai galimybes pakovoti dėl kelialapio į pagrindinį VTB Vieningosios lygos turnyrą.

Jau pirmoje mačo pusėje nežibėję „Šiaulių“ krepšininkai visiškai subyrėjo po didžiosios pertraukos. Penkių minučių atkarpą net 4:22 pralaimėję šiauliečiai likus žaisti keturias minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos jau turėjo milžinišką deficitą - 43:72.

Paskutiniame ketvirtyje aikštės šeimininkams pavyko kiek sumažinti atsilikimą, tačiau nuo nesėkmės „Šiaulių“ klubo tai neišgelbėjo. A.Sireikos auklėtiniai pralaimėjo rungtynes rezultatu 78:98.

„Šiauliai“: D.Bowlesas 14 (dvitaškiai 6/16, 6 atk. kam.), A.Šikšnius 13, D.Gvezdauskas 11, V.Liutyčius 9, R.Broadusas ir V.Šarakauskas - po 8, V.Vasylius 5, M.Prekevičius 4, R.Gumenyukas 3, E.Ruzgas 2, M.Žukauskas 1.

„Krasnye Krylia“: D.Blairas 23 (11 atk. kam., dvitaškiai 10/15), L.Rushas ir D.Labovičius - po 16, E.Kolesnikovas 15 (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 1/1, baudos 2/2), A.Milesas 8 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).