San Fransisko Golden State Warriors

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „San Fransisko Golden State Warriors“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „San Fransisko Golden State Warriors“.

37-erių LeBronas Jamesas surengė istorinį vakarą: „Warriors“ krepšį suvarpė 56 taškų pasirodymu

Įspūdingą pasirodymą surengęs LeBronas Jamesas vienas pats ištempė Los Andželo „Lakers“ (28/35) komandą į pergalę. „Karaliaus“ vedama ekipa namuose 124:116 (32:25, 30:42, 27:27, 35:22) palaužė San Fransisko „Golden State Warriors“ (43/21) krepšininkus ir išrašė jiems ketvirtąją nesėkmę iš eilės. 38 minutes ant parketo praleidęs 37-erių L. Jamesas pelnė net 56 taškus ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.
2022-03-06

„Warriors“ nukovė nusilpusią „Nets“ ekipą

Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė San Fransisko „Golden State Warriors“ (37/13) krepšininkai. Jie namuose 110:106 (31:20, 23:27, 24:29, 32:30) nukovė Bruklino „Nets“ (29/20) komandą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu Bruklino ekipai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės. Šiose rungtynėse „Nets“ vertėsi be dviejų ryškiausių savo žvaigždžių: Kevino Duranto ir Jameso Hardeno. Aikštės šeimininkai į priekį šovė jau susitikimo pradžioje.
2022-01-30

Savaitgalį – ilgai lauktas Klay Thompsono sugrįžimas

Pastaruosius du sezonus dėl traumų nerungtyniavęs San Fransisko „Golden State Warriors“ snaiperis Klay Thompsonas artėja prie sugrįžimo į aikštę. 31 metų 198 cm ūgio gynėjas jau pilna jėga treniruojasi ir ima aiškėti tiksli sugrįžimo data ant parketo. Tikimasi, kad krepšininkas žengs į aikštę sekmadienio rungtynėse prieš Klivlando „Cavaliers“ ekipą. Pats K.Thompsonas išreiškė norą, kad į aikštę sugrįžtų tik mače, kuris vyks namuose, savo sirgalių akivaizdoje.
2022-01-03

Netikėtą lyderį mačo pabaigoje atradusi „Warriors“ atsirevanšavo „Suns“ ekipai

Kalėdų vakarą NBA lygoje susidūrė dvi Vakarų konferencijos lyderės – San Fransisko „Golden State Warriors“ (27/6) ir Fynikso „Suns“ (26/6). Pergalė rezultatu 116:107 (33:27, 25:35, 26:22, 32:23) atiteko svečiuose žaidusiems „Warriors“ krepšininkams.
2021-12-26

Stephenas Curry ir Andrew Wigginsas nukalė „Warriors“ dar vieną pergalę

Pergalių seriją iki trijų NBA lygoje pratęsė San Fransisko „Golden State Warriors“ (24/5) komanda. Ji svečiuose po atkaklaus mūšio 111:107 (34:26, 34:28, 14:27, 29:26) palaužė Bostono „Celtics“ (14/15) krepšininkus. Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje džiaugėsi dviženkle persvara (23:10). Antrajame kėlinyje skirtumą pavyko padidinti dar labiau – iki 20 taškų (59:39). Vis dėlto, situacija pasikeitė po ilgosios pertraukos.
2021-12-18

Stepheno Curry NBA rekordo teks palaukti: snaiperis ir „Warriors“ – pristabdyti Filadelfijoje

10 tritaškių iki geriausio snaiperio vardo NBA trūkusiam Stephenui Curry plačiai buvo tikėtasi, kad šį rekordą pavyks pasiekti jau artimiausiame mače su Filadelfijos „76ers“ (15/12) komanda. Amerikietis šiame mače išmetė 14 tolimų šūvių, tačiau tikslą pasiekė tik 3. Maža to San Fransisko „Golden State Warriors“ (21/5) svečiuose 93:102 (22:23, 27:23, 24:24, 20:32) krito prieš „76ers“ ekipą. Pirmieji žaidimo vadžias truktelėjo aikštės šeimininkai.
2021-12-12

Prastai rungtynes pradėjusi „Warriors“ patyrė nesėkmę namuose

Netikėtą pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Vakarų konferencijos viršūnėje esanti San Fransisko „Golden State Warriors“ (19/4) komanda. Ji namuose 107:112 (21:36, 37:31, 30:32, 19:13) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (8/13) krepšininkams, kurie į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės. Aikštės šeimininkai labai slogiai pradėjo susitikimą, o tuo pasinaudoję svečiai greitai ėmė tolti.