Netikėtą pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Vakarų konferencijos viršūnėje esanti San Fransisko „Golden State Warriors“ (19/4) komanda.

Ji namuose 107:112 (21:36, 37:31, 30:32, 19:13) nusileido San Antonijaus „Spurs“ (8/13) krepšininkams, kurie į savo sąskaitą įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės.

Aikštės šeimininkai labai slogiai pradėjo susitikimą, o tuo pasinaudoję svečiai greitai ėmė tolti. Pastarieji surengė sėkmingą atkarpą 22:2, kuri leido atsiplėšti net 19 taškų skirtumu pirmajame kėlinyje (11:30).

Antrajame kėlinyje atstumas tarp komandų dar kiek padidėjo (21:43). Nepaisant to, dar tame pačiame kėlinyje San Fransisko klubas sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir sumažinti deficitą vos iki 4 taškų (58:62).

Po didžiosios pertraukos „Spurs“ krepšininkai dar kartą pamėgino palaužti varžovus ir vėl atsiplėšė galingu skirtumu (64:83), tačiau ir dar vieną smūgį sugėrę aikštės šeimininkai atsilaikė bei ketvirtajame kėlinyje ne tik pavijo oponentus, tačiau ir persvėrė rezultatą (106:103).

Likus žaisti 33 sekundes, Steve‘o Kerro auklėtiniai ėmė strigti ir taškų nepelnė, o svečiai atsakė atkarpa 7-0, kuri padėjo susigrąžinti persvarą (106:110).

Tolimas Jordano Poole‘o metimas buvo netikslus, baudos metimu skirtumą kiek sumažino Juanas Toscano-Andersonas (107:110), o svečiams pergalę įtvirtino Derricko White‘o du taiklūs baudų metimai (107:112).

Per likusias 18 sekundžių aikštės šeimininkai mėgino gelbėtis, tačiau iš turėtų trijų progų nė viena jų nepasinaudojo.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (2/11 dvit., 5/17 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam.), Jordanas Poole‘as 15, Damionas Lee 14 (7 atk. kam.), Juanas Toscano-Andersonas 13 (7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 11, Draymondas Greenas (8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Nemanja Bjelica po 9.

„Spurs“: Derrickas White‘as 25 (6/8 dvit., 2/8 trit., 7/8 baud.), Dejounte Murray 23 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Lonnie Walkeris 21, Keldonas Johnsonas 15 (7 atk. kam.), Dougas McDermottas 13, Brynas Forbesas 7.