samuelis dumoulinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „samuelis dumoulinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „samuelis dumoulinas“.

„La Vuelta“: Ignatas Konovalovas 174-as

6 etape, kurį laimėjo slovėnas B. Bozićius („Vacansoleil“), lietuvis I. Konovalovas („Cervélo“) finišavo 177-as (+6 min. 55 sek.), o bendroje įskaitoje pakrito į 174 vietą, padidindamas skirtumą nuo vėl lyderiaujančio A. Greipelio („Columbia“) 16 sek. 8 sek. Bendrosios įskaitos 5-tukas - su A. Greipeliu priešakyje - išliko nepakitęs, tačiau visi, išskyrus T. Booneną, sumažino skirtumą iki pirmaujančio vokiečio: 1. André Greipelis (GER/Columbia) 24 val. 21 min. 13 sek.
2009-09-04

Lenktynėse Prancūzijoje I. Konovalovas smuktelėjo į 92 vietą

Likus vienai dienai iki Prancūzijoje vykstančių „Tour du Limousin“ lenktynių finalo, po 3 etapo lietuvis I. Konovalovas dar labiau nutolo nuo prizinių vietų, nukritęs iš 87-os į 92 vietą. 3 etapo distancijos „St. Martin de Jussac – St. Junien“, kuri buvo ilgiausia šiose lenktynėse (189,6 km), finišo liniją kirto du „Caisse d’Epargne“ komandos dviratininkai – Davidas Arroyo ir Mathieu Perget (4 val. 23 min. 30 sek.). 3-as po jų finišavo Sébastienas Hinault iš „AG2R La Mondiale“ (+29 sek.
2009-08-20

„Tour du Limousin“: lietuvis įveikė pirmą etapą

Šiandien Prancūzijoje prasidėjusiose „Tour du Limousin“ dviračių lenktynėse lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandą „Cervélo“, nors ir ne pirmųjų gretose (86-tas iš 127), bet įveikė visą distanciją, kai pirmąją lenktynių dieną iš trasos pasitraukė net 4 dviratininkai, o 1 nebuvo kvalifikuotas. Pirmos lenktynių dienos etapas buvo pats trumpiausias (159,6 km), tačiau pakankamai sudėtingas – su 3 įkalnėmis (viena – 1 kateg., dvi – 3 kateg.