Gairės

sam smith

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sam smith“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sam smith“.

Samui Smithui – kritikos strėlės dėl vulgaraus pasirodymo: kūną dengė vos keliais drabužiais

51
Atlikėjas Samas Smithas apkaltintas dėl dar vieno „satanistinio“ ir pernelyg seksualizuoto pasirodymo per šią savaitę prasidėjusį koncertinį turą „Gloria“. 30-metis dainininkas, kuris save laiko abiejų lyčių atstovu, koncerto, kurį vadino kabaretu, metu stebino savo įvaizdžiais – vienu metu jis pasirodė prisidengęs vos keliais drabužiais ir pasipuošęs raudonais velnio ragais.
51 2023-04-14

Sam Smith – dėmesio centre: ant raudonojo kilimo žengė pasipuošęs pripučiamu kostiumu

Vasario 11 dieną Londone nugriaudėjo muzikos apdovanojimai – „Brit Awards“. Ant raudonojo kilimo žengė ir daugybės fotografų blyksčių susilaukė Sam Smith.   Čia jis pademonstravo keistą juodą įvaizdį – vilkėjo pripučiamą latekso kostiumą su didesnėmis rankomis ir kojomis. 30 metų „Grammy“ apdovanojimą pelnęs britų dainininkas prie aprangos priderino storus platforminius aukštakulnius, skelbė thesun.co.uk.
2023-02-12

Sam Smith pristato ilgai lauktą albumą: tyrinėjo pačias pikantiškiausias temas

Sam Smith pristato ilgai lauktą, ketvirtą studijinį albumą – „GLORIA“. Albume atskleidžiama, ką reiškia būti tikrai laisvam – tai palaikyti ryšį su savo slapčiausiu „aš“. Su šiuo albumu, Sam norėjo sukonstruoti „šarvus“, kurių troško augdamas. Įrašą, kuris būtų lydėjęs atlikėją jo formavimosi metais. Albume S. Smith tyrinėja sekso, aistros, saviraiškos ir netobulumo temas, rašoma pranešime spaudai.
2023-01-27

Po gerbėjų kritikos dėl aprangos – Samo Smitho atkirtis: parodė kūną be fotošopo

Britų atlikėjas Samas Smithas pasidalijo keliomis jo apsinuoginusio nuotraukomis iš saulėtos kelionės jachta, praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai tapo kritikų taikiniu dėl aprangos, kurią dainininkas vilkėjo kalėdiniame renginyje. 30-metis Sam Smith pasidalijo atostogų nuotraukomis instagrame, ragindamas sekėjus „visada naudoti kremą nuo saulės", kai pozavo vilkėdamas mažytį ir aptemptą leopardo rašto maudymosi kostiumėlį, rašo news.com.au.
2023-01-01

„X faktoriaus“ dalyviai – apie tai, kur leistų 15 tūkst. eurų prizą: svarbiausia – muzika, bet turi ir kitų norų

Šį sekmadienį, antrąją Kalėdų dieną – ilgai lauktas mylimiausio muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ didysis superfinalas. Jo metu pasirodys tik 5 likę ir daugiausiai žiūrovų ir teisėjų simpatijų sulaukę dalyviai. Tiesa, svarbiausią sezono laidą teisėjai turės tik patariamąjį balsą – nugalėtoją rinks žiūrovai. Viskas, ką reikia padaryti – tik pabalsuoti už savo mylimiausią dalyvį. Nugalėtojo laukia įspūdingas prizas –– 15 tūkst.
2021-12-24

Rumunijos atstovė „Eurovizijoje“ prisipažino esanti neapibrėžtos lyties: visada jaučiausi kaip berniukas

Šių metų Rumunijos atstovė „Eurovizijoje“ prisipažino esanti neapibrėžtos (nebinarinės) lyties.  21-erių atlikėja klausimų ir atsakymų sesijos metu socialiniame tinkle „TikTok“ atsivėrė apie tai, kaip ji suvokia savo lytį. Roxen save identifikuoja kaip neapibrėžtos lyties asmenį – žmogų, kurio lytis neatitinka tradicinės vyriškos ar moteriškos lyties.
2021-08-03

Alen Chicco ir „queer“ kūrėjai į gatvės išėjo su plakatais: kvietė į gyvenimą pažvelgti atviriau

Jau šį šeštadienį Vilniaus Lofto Terasoje muzikos atlikėjas Alen Chicco rengia savo vienintelį šios vasaros muzikinį šou, dedikuotą stereotipų nepaisančiai „queer“ kultūrai. Šiam koncertui dainininkas ruošia ypatingą muzikos, šokių ir ekstravagantiškų įvaizdžių kupiną programą, kurios metu atiduos duoklę labiausiai įkvepiantiems „queer“ kūrėjams, iš arčiau supažindins su šios kultūros filosofija lietuvius ir papasakos savo, kaip „queer“ kūrėjo, istoriją, rašo pranešime spaudai.
2020-07-29

70 garsiausių pasaulio žmonių – iš jūsų namų: neeilinis koncertas sudrebino internetą

Šią šeštadienio naktį pasaulyje nuskambėjo įspūdingas ir pirmasis toks koncertas „Vienas pasaulis: Kartu namuose“, kuriame pasirodė net 70 garsiausių pasaulio atlikėjų.  Lady Gagos kuruotas koncertas skirtas pagerbti viso pasaulio sveikatos apsaugos darbuotojus, kovojančius su koronavirusu.
2020-04-19

Lady Gaga paruošė neįtikėtiną staigmeną: daugiau nei 70 pasaulinių žvaigždžių tiesiogiai jūsų namuose

„Vienas pasaulis: Kartu namuose“ pristato istorinio koncerto programą su daugiau negu 70 atlikėjų. Balandžio 18 dieną vyksiantis renginys, bus skirtas sveikatos apsaugos darbuotojams pagerbti visame pasaulyje. Koncertą kuruoja Lady Gaga, rašoma pranešime spaudai.
2020-04-16

Garsus komikas pašiepė garsenybes: nenori jų net matyti

Britų komikas Ricky Gervais viešai pasisakė apie garsenybės, kurios užsidariusios savo milijonų vertės prabangiuose namuose skelbiasi, kaip kankinasi karantino metu. Komikas tiesmukiškai rėžė, kad tokie garsenybių poelgiai mažų mažiausiai apgailėtini, kai tuo tarpu NHS darbuotojai dirba 14 valandų pamainas ir netgi aukoja savo pačių gyvybes. Paties R. Gervais turtas taip pat vertinamas ganėtinai apvalia suma – gerokai virš 100 milijonų svarų.
2020-04-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų