s. ritteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. ritteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. ritteris“.

Lietuvių sportininkai stoja į kovas Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse: kada ir kur stebėti?

Nuo liepos 23 dienos visas pasaulis pradeda gyventi Tokijo vasaros olimpinėmis žaidynėmis, o lietuvių olimpiečių rinktinė jau ruošiasi ir pirmiesiems startams. TV3 žiniasklaidos grupė olimpiečius palaiko ir žiūrovams dovanoja transliacijas ir dieną, ir naktį, o svarbiausi lietuvių startai kiekvienam pasiekiami ne tik per TV3 ir TV6, bet ir internetu, kad ir kur bebūtumėte, naujienų portale tv3.lt.
2021-07-23

Į Lietuvą grįžę Europos vicečempionai: viskas blogiausia sukrito į krūvą

Į Lietuvą grįžo keturi Europos irklavimo vicečempionai. Tiesa, Vilniaus oro uoste trūko vieno įgulos nario – Rolando Maščinsko. Priprato ir pripratino prie pergalių Sidabro medalius gerbėjams bei žurnalistams demonstravo trys namo grįžę keturvietės irkluotojai – Aurimas Adomavičius, Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritteris.
2018-08-06

Ieva Adomavičiūtė ir Saulius Ritteris Rygoje gerino pasaulio rekordus

Lietuvos žiemos čempionato laimėjotais tapę Ieva Adomavičiūtė ir Saulius Ritteris apsilankė Latvijos sostinėje Rygoje, išbandė jėgas kaimynų rengiamose pusės maratono varžybose ir abu ne tik tapo čempionais, o ir pagerino pasaulio rekordus. I. Adomavičiūtė 21 km 97 m treniruokliu įveikė per 1 val. 19,10,8 min., o ankstesnysis rekordas nuo 2015-ųjų priklausė amerikietei Esther Lofgren (1 val. 20,12,1 min.). I. Adomavičiūtei šiuo metu priklauso ir šešių km irklavimo rekordas – 20 min.
2017-12-14

Nenugalimieji irkluotojai pamena ne visas triumfo akimirkas

Ąžuolo vainikai, gėlės, padėkos plakatai ir džiaugsmo šūksniai. Taip antradienį Vilniaus oro uoste pasitikti pasaulio čempionai – Lietuvos porinė keturvietė, kurią irklavo Aurimas Adomavičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas bei Dovydas Nemeravičius. Nenori nuvilti komandos „Nuostabu. Tikrai smagu, kad visi taip domisi, ateina pasveikinti, palaiko. Atvyko ir tokie žmonės, kurių čia pamatyti net nesitikėjau. Ačiū visiems“, – grįžęs į Vilniaus oro uostą džiūgavo D. Nemeravičius.
2017-10-03

Lietuvos irkluotojai triumfavo vyrų porinių keturviečių finale

Pasaulio taurės III etapas Liucernoje (Šveicarija) Lietuvai tapo auksiniu. Vyrų porinių keturviečių finale Martynas Džiaugys, Saulius Ritteris, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius nepaliko vilčių konkurentams ir tvirtai tapo čempionais. Lietuviai 2 km nuirklavo per 5 min. 48,720 sek. ir antrąją vietą užėmusią Didžiosios Britanijos komandą (5.51,400) aplenkė beveik 3 sek.
2017-07-09

Lietuvos irkluotojai dukart triumfavo Belgrade

Serbijos sostinėje Belgrade baigėsi 2017 metų Pasaulio taurės I etapo varžybos, kuriose Lietuvos komandos dukart tapo čempionėmis. Pirmieji triumfavo porinių keturviečių varžybose dalyvavę Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius. Atrankos varžybose greičiausi buvę lietuviai finale pusę distancijos lygiai kovojo su Lenkijos ir Didžiausios Britanijos ekipomis, tačiau vėliau išsiveržė į priekį ir neleido suabejoti savo pranašumu prieš konkurentus.
2017-05-07

Pasaulio irklavimo taurės varžybose – lietuvių auksas ir bronza

Sekmadienį Šveicarijoje pasibaigusiose pasaulio irklavimo taurės antrojo etapo varžybose Lietuvos sportininkai iškovojo du medalių komplektus. Čempionėmis pavyko tapti porinės dvivietės įgulai Donatai Vištartaitei ir Mildai Valčiukaitei. Lietuvos irkluotojos finalo pradžioje leido tempą diktuoti varžovėms, tačiau antrojoje distancijos dalyje galingais yriais pavijo ilgai pirmavusias Australijos sportininkes Genevieve Horton ir Sally Kehoe ir užėmė pirmą vietą.