s. larkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. larkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. larkinas“.

„Anadolu Efes“ vėl laimėjo – Karalių serija artėja prie pabaigos

Trečiadienį Eurolygoje prasidėjo antrieji ketvirtfinalių susitikimai. Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 91:68 (22:13, 22:19, 21:13, 26:23) įveikė Madrido „Real“ ir pastatė ispanus į itin nepatogią situaciją. „Anadolu Efes“ serijoje iki trijų pergalių dabar pirmauja 2:0. Nuo 2016-2017 metų sezono, kai Eurolyga perėjo prie dabartinio formato, „Real“ nei karto nepraleido finalo ketverto kovų. Karaliams reikalingos trys pergalės iš eilės norint išlaikyti šią seriją.
2021-04-22

Revanšo siekiantys turkai: šiurpinanti forma, lyderiai ir „Žalgirio“ rezervai

Kauno „Žalgirio“ (15/13) penktadienį Eurolygoje laukia labai grėsmingas varžovas. Žalgiriečiai išvyko į Stambulą, kuriame mes iššūkį vietos „Anadolu Efes“ (17/10). Rungtynes nuo 19.45 val. stebėkite „TV3 Sport“ kanalu ir naujos kartos internetinėje televizijoje Go3.lt. Reikia sutikti – artimiausias varžovas yra mažiausiai tikėtina „Žalgirio“ pergalė šiame sezone. Tai yra tas pats Stambulo klubas, kurį matėme praėjusiame sezone.
2021-03-11

Larkino sezono rungtynės nukovė Jasikevičiaus vyrus

Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ (11/5) krito išvykoje. Shane'o Larkino šou Stambule nulėmė „Anadolu Efes“ (8/8) pergalę Eurolygoje 79:86 (24:18, 19:25, 11:25, 25:18). Sėkmingai startavusi „Barca“ pirmajame kėlinyje laikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau šeimininkai iki pertraukos išlygino rezultatą (43:43). Po pertraukos užsikūręs S. Larkinas žudė Š. Jasikevičiaus vyrus.