Šarūno Jasikevičiaus „Barcelona“ (11/5) krito išvykoje. Shane'o Larkino šou Stambule nulėmė „Anadolu Efes“ (8/8) pergalę Eurolygoje 79:86 (24:18, 19:25, 11:25, 25:18).

Sėkmingai startavusi „Barca“ pirmajame kėlinyje laikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau šeimininkai iki pertraukos išlygino rezultatą (43:43).

Po pertraukos užsikūręs S. Larkinas žudė Š. Jasikevičiaus vyrus. Tiek kamuolius skirstęs, tiek kamuolius ėmęs, tiek taškus rinkęs vyrukas užkūrė „Anadolu Efes“ spurtui trečiajame kėlinyje ir „Barcelona“ jau atsiliko 54:68.

Ketvirtajame kėlinyje lemiamas šturmas nepavyko – svečiai priartėjo iki kovinio atstumo (75:79), tačiau pranokti tokio S. Larkino neįstengė.

Vijurkas pelnė 23 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko net 37 naudingumo balus. Tai yra geriausias amerikiečio šio sezono pasirodymas.

„Barcelona“ gretose Nikola Mirotičius surinko 18 taškų ir 24 naudingumo balus

„Anadolu Efes“: S. Larkinas 23 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Vasilije Micičius 17, Krunoslavas Simonas 16, Bryantas Dunstonas 12 taškų.

„Barcelona“: N. Mirotičius 18 (8 atk. kam.), Nickas Calathesas 15 (6 rez. perd.), Cory Higginsas 14 taškų.