Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. kulvietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. kulvietis“.

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas savo gretas stiprina antruoju naujoku šį tarpsezonį – metų sutartis pasirašyta su Sauliumi Kulviečiu. „Labai norėjome Sauliaus, kuris šioje pozicijoje su Donatu Taroliu šiek tiek panašūs, bet kartu ir skirtingi – S. Kulvietis gali išplėsti aikštelę puolant, kadangi gerai pataiko iš toli. Per sezoną Ispanijoje jis sustiprėjo ir fiziškai, todėl yra tvirtesnis nei buvo prieš kelerius metus.

„Ryto“ radare – trys sunkieji krašto puolėjai?

Vilniaus krepšinio klubas „Rytas“, su naujuoju vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu priešaky, pradeda komandos komplektavimo darbus. Ekipos radare atsidūrė trys sunkieji krašto puolėjai. Tai – Eimantas Bendžius, Saulius Kulvietis ir Edgaras Želionis, praneša krepsinis.net. Portalo duomenimis, „Rytas“ sieks įsigyti du iš šių trijų žaidėjų. Vienas jų pakeis vilčių nepateisinusį amerikietį Travisą Petersoną.
2018-06-26

Saulius Kulvietis sužaidė rezultatyviausias rungtynes Ispanijoje

Rezultatyviausias karjeros rungtynes stipriausia tituluojamoje Ispanijos krepšinio lygoje sužaidė Saulius Kulvietis. Vis dėlto 27-erių lietuvio pastangų buvo maža – Badalonos „Divina Seguros Juventut“ sekmadienį svečiuose 81:86 (18:22, 13:13, 27:23, 23:29) pralaimėjo Sevilijos „Real Betis Energia Plus“. Svečiai daug geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:6, bet per likusį pirmojo kėlinio laiką taškų nepelnė.
2018-03-04

Sauliaus Kulviečio debiutas ACB – 16 taškų į „Barca“ krepšį

Puikiai stipriausiu nacionaliniu Europos krepšinio čempionatu tituluojamoje Ispanijos ACB lygoje debiutavo Saulius Kulvietis. 26-erių puolėjas ketvirtadienį į „Barcelona“ krepšį sumetė 16 taškų, bet to lietuvio komandos pergalei nepakako – Badalonos „Joventut“ namie pralaimėjo 72:74 (20:26, 17:11, 13:17, 22:20). Svečiai rungtynes pradėjo geriau ir pirmavo 9:3, 12:5. „Joventut“ pirmojo kėlinio viduryje pavyko išlyginti rezultatą – 14:14. Tada Barselonos krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir šeimini...
2017-10-06

Virginijus Šeškus – apie skolas, mažiausią biudžetą lygoje ir neįprastus naujokus

„Klausau“, – pasigirdo apsimiegojęs balsas kitame laido gale. Nors laikrodis rodė artėjančią darbo dienos pabaigą, vyriausiasis Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris Virginijus Šeškus miegojo. „Tik paryčiais grįžome iš Olandijos“, – tv3.lt aiškino 50-metis krepšinio mylėtojas. Rėmėjų ieško ir treneris „Vytautas“ antradienį Nyderlanduose 77:75 nugalėjo Groningeno „Donar“. Atsakomosios rungtynės – ketvirtadienį Prienuose. „Rezultatas geras, bet norėtųsi brandesnio žaidimo“, – konstatavo V. Šeškus.