s. krupeckaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „s. krupeckaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „s. krupeckaitė“.

Dviratininkė Olivija Baleišytė – pasaulio reitingo lyderė

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame pasaulio dviračių treko eliminavimo rungties reitinge Olivija Baleišytė užima pirmą vietą, o Lietuvos dviratininkai iš viso patenka į keturis pirmuosius dešimtukus, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija. Eliminavimo rungties pasaulio reitingo lyderė O. Baleišytė turi 2080 taškų. Antrą vietą užima šveicarė Michelle Andres, surinkusi 1970 taškų.
2022-02-07

Karjerą baigianti Simona Krupeckaitė – apie išskirtines dviračių treko varžybas: „Kai esi namuose, širdis visuomet suvirpa“

Šio šeštadienio vakarą Panevėžyje įvyks intriguojantis Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) dviračių treko Čempionų lygos varžybų antrasis etapas, kurį žiūrovai turės galimybę išvysti ir per TV6. Šou elementais garsėjančiame sporto renginyje stipriausi viso pasaulio treko atletai, o tarp jų – ir sportininkai iš Lietuvos, varžysis dėl pusės milijono eurų vertės prizo.  Tai – išskirtinis dviračių sporto renginys, kuris prie ekranų pritrauks ne tik dviračių sporto mėgėjus.
2021-11-27

Dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė baigė savo pasirodymą olimpinėse žaidynėse

Tokijo olimpinėse žaidynėse penktadienį vėl pasirodė dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Deja, galiausiai joms varžybos susiklostė nesėkmingai. Jos dalyvavo sprinto varžybose.  Fantastiškai pačioje rungtyies pradžioje pasirodė australė Ellesse Andrews, kuri distanciją įveikė per 10.563 sek. ir pagerino 2016 m. Rio de Žaneire pasiektą britės Rebecca James pasiektą olimpinį rekordą (10.721) M.Marozaitė distanciją įveikė per 11.031 sek.
2021-08-06

Dviračių treko olimpinės viltys: Krupeckaitės patirtį papildys Marozaitės jaunatviškas maksimalizmas

Savaitės pabaigoje prasidėsianti Tokijo olimpiada Lietuvos dviračių sportui bus įsimintina ne tik dėl pandemijos suvaržymų ir žaidynių perkėlimo į 2021 m. – pirmą kartą istorijoje dviračių treko žvaigždė Simona Krupeckaitė šalies garbę gins ne viena, o kartu su perspektyvia ir jauna treko sportininke Migle Marozaite. Lietuvos dviračių treko rinktinės treneris Dmitrijus Leopoldas sako, kad generalinė repeticija Sankt Peterburge visų taškų nesudėjo ir viskas spręsis Japonijoje.
2021-07-22

Garsenybes sudomino Seimo rinkimai – kai kurie žinomi veidai suka į politiką

Seimo rinkimai – vos po keturių mėnesių. O po jų parlamente gali atsirasti ir visiškai naujų veidų. Tautos išrinktaisiais panoro tapti ir sporto čempionai, ir ekonomistai, ir medikai. Vieni tikina panorę pokyčių asmeniniame gyvenime, kitus galiausiai įkalbėjo politikos senbuviai, dar kiti neslepia nelabai ir įsivaizduojantys, ką reiškia dirbti parlamente.

Europos treko čempionatas: Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – šeštos

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio devintojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė, kurias treniruoja Dmitrijus Leopoldas, užėmė šeštąją vietą. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 10 komandų, panevėžietės buvo taip pat šeštos. Jos du ratus įveikė per 33,761 sekundės.
2018-08-03

Dviratininkė Simona Krupeckaitė: pagaliau pavyko tai, ko labai norėjau

Apeldorne (Nyderlandai) surengtame 115-ajame pasaulio dviračių treko čempionate dalyvavo 40 šalių atstovai, o medalius iškovojo 20-ies (aukso – 10-ies). Lietuva, kuriai bronzos apdovanojimą sekmadienį keirino rungtyje pelnė Simona Krupeckaitė, medalių lentelėje su Kanada ir Naująja Zelandija pasidalijo 18-ąją vietą. Medalių lentelėje pirmąją poziciją užėmė varžybų šeimininkai Nyderlandų dviratininkai. Jie pelnė po penkis aukso ir sidabro bei du bronzos medalius.
2018-03-05

Simonai Krupeckaitei – pasaulio čempionato medalis!

Simona Krupeckaitė iškovojo pasaulio dviračių treko čempionato medalį! 35-erių lietuvė Olandijoje laimėjo bronzos apdovanojimą moterų keirino rungtyje. S. Krupeckaitė dėl trečiosios vietos kovojo su dviem olandėmis – Laurine van Riessen ir Shanne Braspennincx. Vis dėlto lietuvė buvo greičiausia, varžoves aplenkusi atitinkamai 0,007 bei 0,017 sekundės. Simona nuo čempione tapusios belgės Nicky Degrendele atsiliko 0,250 sekundės. Sidabro medalį iškovojo Honkongo atstovė Wai Sze Lee (+0,154 sek.
2018-03-04

Dviratininkei Simonai Krupeckaitei – pasaulio taurės varžybų sidabras!

Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė gausią trofėjų kolekciją papildė dar vienu apdovanojimu. Lietuvos dviračių treko rinktinės lyderė Minske (Baltarusija) vykstančio 2017–2018 metų sezono pasaulio treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo sidabro medalį! Panevėžietė galutinėje pasaulio taurės sprinto įskaitoje užėmė trečiąją vietą.
2018-01-20

Dviratininkas Vasilijus Lendelis pasaulio reitinge šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Po Santjage (Čilė) vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose reitinguose į geriausiųjų dešimtukus patenka keturi Lietuvos atstovai – Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis. Moterų keirino reitinge Europos vicečempionė S. Krupeckaitė (2275 tšk.) iš šeštosios vietos nukrito į septintąją. Pirmauja triskart pasaulio keirino čempionė vokietė Kristina Vogel (3600 tšk.