rygos ttt

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rygos ttt“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rygos ttt“.

Naudingai žaidusi Gabija Meškonytė – Latvijos pirmenybių čempionė

Rygos TTT klubui atstovaujanti 25-erių lietuvė Gabija Petronytė tapo Latvijos moterų krepšinio lygos čempione. Lietuvės atstovaujamas klubas antrajame finalo serijos susitikime 87:37 (25:4, 27:12, 22:9, 13:12) įveikė Rygos Stradinio universitetą ir seriją laimėjo sausu rezultatu 2:0. Antrajame finalo susitikime lietuvė žaidė 25 minutes ir pelnė 10 taškų (3/7 dvit, 1/1 trit, 1/1 baud.
2024-04-22

Į Baltijos moterų krepšinio lygos finalą prasibrovė „Kibirkštį“ patiesusi Latvijos komanda

Penktadienį Palangos arenoje prasidėjo Baltijos moterų krepšinio lygos finalinis ketvertas, kurio pirmajame pusfinalyje susikovė Rygos TTT klubas ir Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės. Latvijos krepšininkės ir toliau išlieka nepajutusios pralaimėjimo skonio, kadangi 72:62 (19:10; 18:19; 23:16; 12:17) įveikė lietuves ir prasibrovė į finalą. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ieva Pulvere, kuri pelnė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.
2024-03-29

Baltijos moterų krepšinio lygos pusfinalis: vis kitokia „Kibirkštis“ prieš nepralaiminčią „TTT-Riga“

Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) finalo ketverto turnyras penktadienį 16.15 val. Palangoje prasidės praeito sezono finalo pakartojimu pusfinalyje – čempionės titulą ginanti „TTT-Riga“ susitiks su Vilniaus „Kibirkštimi“. Latvijos moterų krepšinio flagmanė į finalo ketvertą žengė tiesiausiu keliu – reguliarųjį sezoną baigė be pralaimėjimų ir pelnė vienintelį tiesioginį kelialapį į lemiamą sezono etapą.
2024-03-27

„Kibirkštis-MRU“ finale po atkaklios kovos nusileido čempione tapusiai Rygos TTT

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ Baltijos lygos finale kibo į atlapus Eurolygoje kovojančiai Rygos TTT komandai, kuriai atstovauja Daugilė Šarauskaitė. Gitauto Kievino auklėtinės Jonavoje vykusio finalo ketverto rungtynėse dėl trofėjaus 62:68 (11:23, 20:14, 18:18, 13:13) nusileido viešnioms iš Latvijos. Turnyro bronza pasidabino Klaipėdos „Neptūnas“, kuris mače dėl trečiosios vietos 72:68 per pratęsimą nugalėjo Rygos Stradinio universiteto atstoves.
2022-03-27

Moterų rinktinės sudėtyje – Jocytė ir Europos vicečempionių treneris

Likus mažiau nei mėnesiui iki 2021 metų Europos moterų krepšinio čempionato atrankos rungtynių, Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė rinktinės sudėtį atrankos rungtynėms su Albanijos ir Turkijos ekipomis. Į sąrašą pateko ir šešiolikmečių čempionate bronzos medalį iškovojusi Justė Veronika Jocytė, kuri pasak stratego, jau dabar turi grūdintis ir išmėginti savo jėgas moterų krepšinyje.
2019-10-17

Moterų rinktinės treneris paskelbė sudėtį rungtynėms su Albanija ir Vengrija

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius paskelbė komandos sudėtį 2019 metų Europos čempionato atrankos rungtynėms su Albanijos ir Vengrijos rinktinėmis. Šį kartą į treniruočių stovyklą atvyks 12-a krepšininkių. „Treniruočių ciklas yra labai trumpas ir kviesti daug žaidėjų nėra prasmės. Ištikus nelaimei ir kažkam patyrus traumą, kitos krepšininkės yra pasiruošusios prisijungti ir padėti.
2018-01-29

BWBL Elito grupės finiše – lengva „VIČI-Aisčių“ pergalė prieš Latvijos čempiones

Kauno „VIČI-Aistės“ pergalingai užbaigė Baltijos moterų krepšinio lygos Elito C grupės rungtynes. Nugalėtojų titulą ginančios Lietuvos čempionės savo aikštėje nesunkiai įveikė Rygos TTT rezultatu 92:52 (21:11, 23:16, 22:16, 26:9) ir grupėje užėmė pirmąją vietą. Pralaimėjimas Latvijos komandai užkirto kelią į turnyro finalo ketverto varžybas, teigiama pranešime spaudai. Zoninė Rygos TTT gynybos sistema privertė Mantą Šernių prašyti minutės pertraukėlės, sužaidus vos 2 minutes.
2012-03-31

R. Valentienė netapo Latvijos čempione

Latvijos moterų krepšinio lygos čempionato nugalėtoja tapo Rygos TTT komanda. Ji finalo penktosiose rungtynėse penktadienį namuose 77:57 įveikė nugalėtojos titulą gynusią Cėsių "Cesis" ekipą su Rima Valentiene ir laimėjo seriją 3-2. Lietuvė per 39 min. pelnė 7 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/5, baudos 2/2), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir sykį prasižengė.
2010-04-17

LMKL čempionate nutrūko įspūdinga TEO net 65 pergalių serija

Pirmąjį pralaimėjimą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate patyrė nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus TEO komanda. Ji šeštadienį svečiuose 60:67 (10:20, 20:10, 13:19, 17:18) nusileido Kauno "LKKA-Aisčių" ekipai. Kauno komandai (7 pergalės/3 pralaimėjimai), nutraukusiai 65-ių TEO ekipos pergalių LMKL pirmenybėse seriją, 13 taškų pelnė Julija Šarkauskaitė, po 11 - Santa Okockytė, Ugnė Avižienytė ir Kornelija Balčiūnaitė. Pastaroji atkovojo 13 kamuolių, tačiau suklydo 8 kartus.
2009-11-28

TEO merginos bandys palaužti „Galatasaray“

„Norėčiau, kad merginos parodytų, jog moka žaisti krepšinį“, – turėdamas tokių vilčių TEO vyriausiasis treneris Rūtenis Paulauskas išvyko į Turkiją su daugkartinėmis Lietuvos čempionėmis žaisti Eurolygos rungtynių. Šiandien Eurolygos trečiojo turo A grupės rungtynes TEO žais su pralaimėjimo dar nepatyrusia Stambulo „Galatasaray“ komanda.