ryanas crouseris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ryanas crouseris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ryanas crouseris“.

Kojos krešuliai ir rizika dėl sveikatos nesustabdė: amerikietis tapo pasaulio čempionu ir įsirašė į istoriją

Budapešte (Vengrija) prasidėjusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate vyrų rutulio stūmimo rungtį laimėjo planetos rekordininkas amerikietis Ryanas Crouseris. Amerikietis geriausiu – šeštuoju – bandymu rutulį nustūmė 23,51 metro (22,63 – 22,98 – 22,28 – X – X – 23,51) ir didele persvara aplenkė visus varžovus. Kiti du prizininkai – karjeros rekordą pasiekęs italas Leonardo Fabbri (22,34) bei amerikietis Joe Kovacsas (22,12) atsiliko daugiau nei metru.
2023-08-20

„Deimantinėje lygoje“ – norvego Ingebrigtseno Europos rekordas 1500 m bėgime

Lenkijoje sekmadienį vyko 8-asis šio sezono prestižinės „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etapas. Europos rekordas krito vyrų 1500 m bėgime. Norvegas Jakobas Ingebrigtsenas distanciją įveikė per 3 min. 27.14 sek. ir pagerino sau priklausiusį rekordą (3:27.95). Tuo pačiu jis pasiekė varžybų rekordą ir geriausią sezono rezultatą pasaulyje. J.Ingebrigtseno laikas – ketvirtas per rungties istoriją.
2023-07-16

Nyderlandų atstovė pagerino keturis dešimtmečius gyvavusį pasaulio rekordą

Sekmadienį Nyderlandų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate sužibėjo 22-ejų Femke Bol. 400 m distanciją olandė nubėgo per 49.26 sek. ir pagerino ilgiausiai gyvavusį pasaulio rekordą bėgimų rungtyse. Dar 1982 m. tuometinės Čekoslovakijos atstovė Jarmila Kratochvilova 400 m uždarose patalpose nubėgo per 49.59 sek. Šis rekordas išsilaikė beveik 41-erius metus. Įskaičiuojant visas lengvosios atletikos rungtis, tai buvo antras ilgiausiai išsilaikęs rekordas.
2023-02-20

„Deimantinėje lygoje“ – įspūdingas Marijos Lasickienės šuolis

Ciuriche (Šveicarija) trečiadienį prasidėjo finalinis „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų etapas. Pirmąją dieną paaiškėjo 7 rungčių čempionai. Įspūdingi rezultatai fiksuoti moterų šuoliuose į aukštį. Ten titulą iškovojusi rusė Marija Lasickienė įveikė 2,05 m aukštį. Tai – geriausias sezono rezultatas pasaulyje.