rungtis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rungtis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rungtis“.

Pergalės šokis: Matkevičius įveikė Sabonį vidurio linijos iššūkyje

„Tradicijos yra tradicijos!“, – tokia fraze pradedamas įrašas Lietuvos krepšinio federacijos instagramo paskyroje, kuriame – nuotaikinga prezidento Arvydo Sabonio ir trenerio-skauto Beno Matkevičiaus dvikova nuo aikštės vidurio. Šiuo metu Palangoje stovyklaujančioje ir Pasaulio krepšinio čempionatui besiruošiančioje rinktinėje nuotaikos, akivaizdu, pakilios.
2019-07-27

Simona Krupeckaitė sėkmingai pradėjo keirino rungtį olimpiados treke

Ketvirtosiose vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti 33–ejų metų panevėžietė dviratininkė Simona Krupeckaitė šeštadienį sėkmingai Rio de Žaneiro treke pradėjo moterų keirino rungtį, kuriose kovą pradėjo 27 sportininkės. Ketvirtajame pirmojo etapo atrankos važiavime Lietuvos dviratininkė aplenkė penkias varžoves, finišavo antra bei pateko į antrąjį keirino rungties etapą. Ketvirtojo atrankos etapo nugalėtoja tapo olandė Elis Ligtlee (11,440 sek.), S. Krupeckaitę aplenkusi vos 0,010 sekundės.
2016-08-13

Penkiakovės čempionate - „Žalgirio“ futbolininkų ir žavių sportininkių kova

Lapkričio 7-8 dienomis Vilniuje vyks 2015 metų Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Oficialias sportininkų kovas paįvairins pramoginis renginys, kuriame šiuolaikinės penkiakovės kombinuotąją rungtį išbandys Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ir keletas kitų sporto šakų atstovių. Oficialiose varžybose šį neišvysime po atostogų sportuoti tik pradėjusių Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės ir Justino Kinderio, tačiau visi kiti pajėgiausi šalies penkiakovininkai dalyvaus.
2015-11-06

Nauja bėgimo rungtis iš Jungtinių Amerikos valstijų

Spalio pradžioje atsirado dar viena galimybė bėgimą mylintiems sporto entuziastams sudalyvauti netradicinėse, tačiau įdomios varžybose. Pirmą spalio mėnesio savaitgalį Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks Vilniaus sporto festivalis. Jame bus galima varžytis įvairiausiose rungtyse, tačiau bėgimą mylinčius sporto mėgėjus kviečiame į 5 kilometrų ilgio „Spausk ir bėk“ varžybas, kurios vyks spalio 4 dieną. Varžybų startas -11 val.
2014-09-24

Trečias medalis Lietuvai: G. Titenis – Europos vicečempionas

Du bronzos medalius Europos plaukimo čempionate iškovojęs Giedrius Titenis 50 metrų krūtine rungtyje iškovojo sidabro medalį. Distanciją lietuvis įveikė per 27,34 sek. Naujo Lietuvos rekordo autoriumi tapęs lietuvis aštuonių dalyvių finale pralaimėjo tik nugalėtoju tapusiam pasaulio ir Europos rekordininkui britui Adamui Peaty'iui (27,00 sek.). Broznos medalio savininku šioje rungtyje tapo slovėnas Damiras Dugonjičius (27,48 sekundės). 1. Adam Peaty (D. Britanija) 27,00 sek.
2014-08-23

Sočio olimpiados aukso medalį moterų kalnų slidinėjimo didžiausiojo slalomo rungtyje iškovojo austrė

2014 metų Sočio žiemos olimpinių žaidynių aukso medalį moterų kalnų slidinėjimo didžiausiojo slalomo rungtyje iškovojo 24-erių metų austrė Anna Fenninger. Pirmąjį olimpinį savo medalį iškovojusi A.Fenninger, kuri Vankuveryje buvo tik šešiolikta, trasoje sugaišo 1 minutę 25,52 sekundės ir 0,55 sekundės aplenkė šio sezono lyderę vokietę Marią Hoefl-Riesch, kuri Sočyje jau laimėjo auksą dvikovės varžybose.
2014-02-15

R.Meilutytė praleis vieną rungtį, kad kitų rezultatai būtų geresni

Europos 50 m plaukimo krūtine rekordą pagerinusi olimpinė čempionė Rūta Meilutytė Stambule vykstančiame pasaulio plaukimo 25 m ilgio baseine čempionate šiandien praleis vieną pusfinalį, bet sieks geresnių rezultatų kitose dviejose rungtyse. „Rūta nedalyvaus 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje, nes ji yra iškart prieš plaukimo 50 m krūtine finalą. Nenorime, kad nukentėtų jos rezultatas finale.
2012-12-13

„Mis Pasaulis“ konkurse Lietuvos atstovei vėl nepasisekė

„Mis Pasaulis“ konkurse Lietuvai atstovaujanti lietuvaitė alytiškė Rasa Vereniūtė šiandien vykusiuose sportiškiausios gražuolės rinkimuose  į „Mis Sportas“ finalą nepateko.
2012-08-09

Olimpiada rusišku stiliumi – bėgimo nuokalne paskui automobilį rungtis

Rusų požiūris į fizinius pratimus ir sportą yra ekstravagantiškai ekstremaliai praktiškas, o pramankšta atliekama itin intensyviai. Pavyzdžiui, kartais padaroma taip, kad vienas vyrukas ant kalno pastato automobilį, tačiau pamiršta užtraukti sovėjimo stabdį. Tuomet minėta transporto priemonė pradeda riedėti žemyn priešinga eismo juosta, lyg netyčia paliekant atviras abejas galines duris.
2012-07-10

Pirmą kartą Vilniaus maratono dalyviai galės išbandyti ketvirčio maratono rungtį

Kasmetinis „Danske“ banko Vilniaus maratonas tradicines bėgimo rungtis papildė ketvirčio maratono distancija – tai kol kas vienintelė 10 km 549 m nuotolio rungtis ilgų distancijų bėgimo varžybose šalyje. Ši trasa skirta tiems, kuriems 4 km distancija yra lengvai įveikiama, o tradicinis maratono ar pusės maratono atstumas – per didelis iššūkis, teigiama pranešime spaudai.