rui patricio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rui patricio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rui patricio“.

Cristiano Ronaldo toliau štampuoja pergalingus įvarčius

Cristiano Ronaldo pasaulio čempionate Rusijoje pelnė visus keturis Portugalijos rinktinės įvarčius. Šįkart viena ryškiausių pirmenybių žvaigždžių atliko pergalingą smūgį į Maroko komandos vartus. Portugalai Maskvos „Lužnikų“ stadione laimėjo 1:0 (1:0). Nugalėtoją lėmė įvartis pačioje rungtynių pradžioje. 4-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į tinklą pasiuntė C. Ronaldo. Portugalas pirmajame kėlinyje smūgiavo netoli vartų, o vėliau atliko perdavimą Goncalo Guedesui.
2018-06-20

Stebuklingai išsigelbėjusi Portugalija iškovojo trečiąją vietą Konfederacijų turnyre

Konfederacijų taurės rungtynėse dėl trečiosios vietos Portugalija išsigelbėjo paskutinę pagrindinio laiko minutę ir išplėšė dramatišką pergalę po pratęsimo 2:1 prieš Meksiką. Rungtynių eiga Portugalija: Rui Patricio, Pepe, Luis Neto, Joao Moutinho, Andre Silva, Nelson Semedo, Danilo, Pizzi, Nani, Gelson Martins, Elseu. Meksika: Guillermo Ochoa, Nestor Araujo, Rafael Marquez, Miguel Layun, Carlos Vela, Javier Hernandez, Hector Moreno, Hector Herrera, Andres Guardado, Oribe Peralta, Luis Reyes.
2017-07-02

Portugalijos sudėtis Konfederacijų taurei – be finalo didvyrio Ederio

Portugalijos futbolo rinktinės treneris Fernando Santosas paskelbė savo ekipos sudėtį 2017 metų Konfederacijų taurės turnyrui Rusijoje. Joje nėra dviejų „Euro 2016“ turnyre žibėjusių žaidėjų. F. Santosas į rinktinę nepakvietė nei geriausio „Euro 2016“ jaunojo žaidėjo Renato Sanchezo iš Miuncheno „Bayern“, nei portugalams pergalingą įvartį finale pelniusio Ederio iš „Lille“ klubo. Rinktinėje nebus ir „Lyon“ vartininko Anthony Lopeso, tačiau jis neatvyks dėl asmeninių priežasčių.