romanovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „romanovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „romanovskis“.

Romanovskis: Vyriausybė galėtų parodyti lyderystę susitariant dėl didesnio gynybos finansavimo šaltinių

Po ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės susitikimo su iniciatyvos „4 procentai“ atstovais, Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) vadovas Andrius Romanovskis tikina paprašęs Vyriausybės lyderystės sprendžiant finansavimo gynybai klausimą. Anot jo, dabartiniai debatai dėl 3 proc. nuo BVP skyrimo gynybai tik didina susipriešinimą tarp politinių jėgų, o sutarimo nėra randama. „Debatai, susiję su mokesčiais ir 3 proc., kartais eina net žalinga linkme. Nes nemažai susipriešinimo.
2024-05-15

Politikus didinti išlaidas gynybai iki 4 proc. nuo BVP raginantis verslas Seimo pirmininkės prašo inicijuoti Nacionalinio susitarimo dėl gynybos peržiūrą

Politikus didinti išlaidas gynybai iki 4 proc. nuo bendrojo vidaus produkto (BVP) raginantis verslas teigia Seimo pirmininkei perdavęs prašymą tarp partijų inicijuoti Nacionalinio susitarimo dėl gynybos peržiūros procesą. Anot Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidento Andriaus Romanovskio, susitarime visų pirma turėtų būti įtrauktas tikslas didinti gynybos finansavimą, o dėl konkrečių lėšų šaltinių partijos galės sutarti vėliau.

Startavo 850 mln. eurų vertės priemonė „Milijardas verslui“: vis tik dalis bendrovių norėjo lengvatinių paskolų

Pirmadienį startavo 850 mln. eurų vertės Ekonomikos ir inovacijų ministerijos priemonė „Milijardas verslui“, kuria bus skiriamos paskolos investiciniams projektams. Visgi, nors didžioji dalis verslo palaiko šią priemonę, Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Andrius Romanovskis sako, kad diskusijų metu dalis bendrovių tikėjosi paskolų lengvatinėmis sąlygomis. „Kai turėjome paskutinius debatus su ekonomikos ir inovacijų ministre sausio mėn.
2024-04-29

Romanovskis: verslas sutinka mokėti didesnius mokesčius tam, kad šalies gynybai būtų skirta daugiau lėšų

Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Andrius Romanovskis sako, kad „Iniciatyvą „4 procentai“ palaikantis verslas ir organizacijos sutinka mokėti didesnius mokesčius tam, kad šalies gynybai būtų skirta daugiau lėšų. Taip jis sureagavo į premjerės Ingridos Šimonytės ketvirtadienį išsakytą poziciją, jog pradžioje reikėtų susitarti bent dėl 3 proc. BVP krašto apsaugai. „Ambicija gali būti ir didesnė, mūsų kaimynė Lenkija turi praktiškai 4 proc.
2024-03-28

Romanovskis: šiemet vežėjams reikės daugiau diskusijų su valdžios institucijomis dėl darbo migracijos griežtinimo

Lietuvos verslo konfederacija (LVK) įsitikinusi, jog šiemet diskusijų tarp valdžios institucijų bei transporto sektoriaus atstovų svarba privalo būti didesnė. Konfederacijos prezidento Andriaus Romanovskio manymu, transporto sektoriui šiais metais kritiškai svarbi bus diskusija dėl darbo migracijos, dėl kurios ribojimų toliau aktyviai keliami klausimai.
2024-01-26

DIENOS PJŪVIS. Taikinyje – dirbti į Lietuvą atvykę migrantai: ką apie tai mano verslas?

Lietuva keičia savo migrantų politikos strategiją – politikai ketina griežtinti darbo migrantų priėmimą į mūsų šalį. Migrantams teks mokytis lietuvių kalbos, o įmonėms nebus taip paprasta juos atsivežti. Ką apie tai mano verslas, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ atsako Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.
2023-11-29

Romanovskis: siūloma reforma – progresinių mokesčių įvedimas

Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis Finansų ministerijos pristatytą mokesčių pakeitimų paketą vadina „progresinių mokesčių įvedimo reforma“.  Pasak jo, tai labiausiai atsispindi siūlymuose 20 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifu apmokestinti individualią veiklą, kai toks tarifas būtų taikomas per metus pasiekus 35 tūkst. eurų apmokestinamųjų pajamų ribą.

Privatūs pensijų fondai nemato prasmės ugdyti žmonių? Inga Ruginienė: jie aptingo

Nuo darbuotojų iki darbdavių organizacijų, nuo bankų, pensijų fondų iki valdžios atstovų – visi, kas tik netingi, viešai reiškia susirūpinimą dėl pensijų Lietuvoje ir vis siūlo naujus būdus, kaip sukaupti didesnę senatvės finansinę pagalvę, kol dabar naudojami mechanizmai vis dar kritikuojami.
2023-03-12

Romanovskis: premjerė žada dėl mokesčių tartis su socialiniais partneriais

Premjerė Ingrida Šimonytė žada dėl planuojamų mokesčių pakeitimų tartis su socialiniais partneriais, sako Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.  Anot Andriaus Romanovskio, susitikime trečiadienį kalbėta apie pelno, kapitalo apmokestinimą, investicines sąskaitas bei individualią veiklą.
Aktualijos 2021-10-27

Prezidentūra svarsto mažesnį gyventojų apmokestinimą: algos kiltų iki 10 eurų

Mažesni gyventojams taikomi mokesčiai galėtų padidinti realias jų pajamas, paskatinti dirbti, taip naudos gautų ne tik dalis verslų, kuriems veikiausiai bus sumažintas pridėtinės mokestis. Įgyvendinus prezidento pasiūlymą, mažiausios algos galėtų išaugti apie 10 eurų per mėnesį. Apie neapmokestinamojo pajamų didžio (NPD) didinimą ir kitas mokestines iniciatyvas, taip pat kitas temas antradienį kalbėjosi prezidentas Gitanas Nausėda ir šalies verslo atstovai.
2021-04-27
REKLAMA
REKLAMA

VTEK atnaujino leidimą A. Romanovskiui verstis lobistine veikla

Prokuratūrai panaikinus įtarimus dėl piktnaudžiavimo politiko papirkimu, Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) antradienį vėl leido Andriui Romanovskiui verstis lobistine veikla. Tai BNS patvirtino VTEK atstovas Tomas Čaplinskas. Specialiųjų tyrimo tarnybos (STT) pareigūnai A.Romanovskį buvo sulaikę 2012 metų birželį, po to teismo sprendimu jis buvo suimtas. Tų metų liepą lobistas buvo paleistas už 50 tūkst.
Lietuva 2013-11-20

A. Romanovskis savo byloje prašo viešumo

Lietuvos draudikų asociacijos direktorius, viešųjų reikalų kontoros „Lanners, McGovern and Co.“ partneris Andrius Romanovskis prokurorų prašo leisti paviešinti jam pateiktus įtarimus. Birželį suimtas A. Romanovskis pirmadienį kreipėsi į Panevėžio apygardos prokuratūrą su prašymu leisti paviešinti dokumentus, kurie sudarytų visuomenei galimybę plačiau susipažinti su jam mestais nepagrįstais kaltinimais ir įvertinti prokuratūros bei teismų argumentus dėl jo suėmimo pagrįstumo.

Dar savaitei pratęstas lobisto A. Romanovskio suėmimo terminas

Panevėžio apylinkės teismas ketvirtadienį savaitei pratęsė lobisto, Lietuvos draudikų asociacijos direktoriaus, viešųjų reikalų kontoros „Lanners, McGovern and Co.“ partnerio Andriaus Romanovskio suėmimą. Kyšio davimu įtariamas A. Romanovskis Seimo nario Vito Matuzo galimos korupcijos byloje buvo suimtas birželio 21 dieną. Jo suėmimo terminas baigėsi ketvirtadienį.

STT dėl Panevėžio bylos sulaikė A.Romanovskį, visuomenės atstovai prašo jo nesuimti

Būrys žiniasklaidos atstovų, politikų ir politologų ketvirtadienį išplatino pareiškimą, kuriuo prašo, kad būtų paleistas Andrius Romanovskis, Seimo nario Vito Matuzo galimos korupcijos byloje sulaikytas lobistas. Generaliniam prokurorui Dariui Valiui ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriui Žimantui Pacevičiui adresuotą pareiškimą pasirašė gausus būrys žinomų veikėjų.

Draudikai: privalomas turto draudimas Lietuvoje nėra geras sprendimas

Lietuvos draudikų asociacijos manymu, savaitgalinis škvalas parodė, kad reikalingos bendros valstybės, gyventojų ir draudikų pastangos, kurios paskatintų gyventojus apsaugoti savo turtą ir išvengti materialinių nuostolių. „Daugelyje Europos Sąjungos šalių nekilnojamo turto draudimas yra populiariausia paslauga, tačiau nemanome, kad krizės sąlygomis privalomas draudimas būtų veiksmingas ir pakeliamas Lietuvos gyventojams, - teigia asociacijos vadovas Andrius Romanovskis.
2010-08-12

Draudikai: privalomas turto draudimas Lietuvoje nėra geras sprendimas

Lietuvos draudikų asociacijos manymu, savaitgalinis škvalas parodė, kad reikalingos bendros valstybės, gyventojų ir draudikų pastangos, kurios paskatintų gyventojus apsaugoti savo turtą ir išvengti materialinių nuostolių. „Daugelyje Europos Sąjungos šalių nekilnojamo turto draudimas yra populiariausia paslauga, tačiau nemanome, kad krizės sąlygomis privalomas draudimas būtų veiksmingas ir pakeliamas Lietuvos gyventojams, - teigia asociacijos vadovas Andrius Romanovskis.
2010-08-12
Į viršų