rolandas rakutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rolandas rakutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rolandas rakutis“.

Pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionato vicečempionų treneris Rakutis: „Nematau reikalo liūdėti“

Lietuvos vyrų rinktinė, Graikijoje vykusio pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionato finale 63:76 (10:24, 14:24, 20:20, 19:11) nusileidusi amerikiečiams, antrose planetos pirmenybėse iš eilės iškovojo sidabro medalius. „Lietuvos rinktinė su Izraelio komanda buvo viena jauniausiu čempionate. Būtent patirties ir šalto proto pritrūko mūsų krepšininkams per pirmąsias minutes. Rungtynes pradėjome per minkštai.
2023-06-25

Pasaulio kurčiųjų čempionato finalą pasitinkant: lietuviai į areną pasiims žirkles tinkleliui kirpti

2023-iųjų birželio 24-oji bus įrašyta į Lietuvos kurčiųjų sporto istoriją. Dienai baigiantis bus žinoma, ar ši data bus įausta auksiniais siūlais, ar sidabriniais. Kai Lietuva švenčia Jonines, lietuviai krepšininkai rengiasi pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio čempionato finalui, vyksiančiam Kretos (Graikija) saloje. Birželio 24-osios vakarą – 19.30 val. Lietuvos vyrų rinktinė trečiame planetos čempionate iš eilės dėl aukso kausis su JAV komanda.
2023-06-24

Kurčiųjų krepšinio čempionatas: dvi su puse valandos trukusiose rungtynėse lietuviai įveikė argentiniečius

Lietuvos krepšininkai, 64:44 (16:10, 17:11, 19:8, 12:15) įveikę Argentinos penketuką, iškovojo trečiąją pergalę pasaulio kurčiųjų vyrų krepšinio čempionate Graikijoje. Užėmę savo grupėje pirmąją vietą, lietuviai pateko į pirmenybių ketvirtfinalį. Argentiniečiai, kad neliktų grupėje treti, siekė bet kokiais būdais laimėti. Pirmosios minutės jiems buvo sėkmingos – išsiveržė į priekį 8:1, 10:4, tačiau įsižaidę Rolando Rakučio auklėtiniai sustabdė varžovus.
2023-06-16

Svarbius vaidmenis Jr. NBA stovykloje atlikę lietuviai džiaugiasi neįkainojama patirtimi

Gegužės mėnesio pradžioje vykusi Jr. NBA stovykla, skirta Europos ir Vidurio Rytų regionams, į Romą (Italija) sutraukė talentingiausius jaunuosius krepšininkus, krepšininkes ir trenerius, tarp kurių buvo ir keturi atstovai iš Lietuvos.
2022-05-30

Lietuvos šešiolikmečiai sumindė Kroatijos krepšininkus

Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo tarptautinį turnyrą Turkijoje. Pirmose rungtynėse lietuviai 82:47 (22:6, 29:14, 14:16, 17:11) nugalėjo Kroatijos ekipą. Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos komanda jau pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 51:20. Pergalę šventusiems lietuviams daugiausiai, 14 taškų, pelnė E. Butkus. Lietuva: E. Butkus 14 tšk., R. Jocius 12 tšk., (13 at. kam.), M. Mockus 10 tšk., U. Jaruševius 9 tšk., O. Kojonecas ir R. Kneižys (7 rez. perd.
2019-01-28

Arvydą Gronskį užstojęs Gytis Masiulis džiaugiasi Šaro pamokomis ir tėčio karjera

Šešios pergalės, vienas pralaimėjimas. Tokia Lietuvos jaunimo iki 20-ies metų (U-20) rinktinės statistika ką tik pasibaigusiame Europos čempionate. Vis dėlto vienintelė nesėkmė buvo itin skaudi – nusileista aštuntfinalyje ir užimta devintoji vieta. Pirmadienį Lietuvos krepšininkai, su lyderiu žalgiriečiu Gyčiu Masiuliu priešaky, grįžta namo. Nemano, kad žaidė prasčiau už ispanus Lietuviai laimėjo A grupę, nugalėję Juodkalnijos, Turkijos ir Didžiosios Britanijos krepšininkus.
2018-07-23

Lietuvos 20-mečiai laimėjo tris tarptautinius turnyrus Kinijoje

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) krepšinio rinktinė sėkmingai baigė pirmąjį pasiruošimo etapą Senojo žemyno pirmenybėms. Tarptautiniame turnyre Kinijoje lietuviai iškovojo visas pergales ir tapo trijų turnyrų nugalėtojais. Turnyruose rinktinei vadovavo Alfredas Kaniava ir Rolandas Rakutis, nes vyriausiasis rinktinės treneris Arvydas Gronskis su „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda dalyvavo Eurolygos jaunimo turnyro ir tapo čempionais.
2018-05-22

Jaunimo rinktinės pasiruošimas Europos čempionatui startuos Kinijoje

Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) krepšinio rinktinė pirmoji pradėjo pasiruošimą Senojo žemyno pirmenybėms. Arvydo Gronskio auklėtiniai surengė poros dienų stovyklą Kaune, o šiandien išvyko į tarptautinį turnyrą Kinijoje, kur išmėgins jėgas su vietos rinktine bei Kanados ir JAV bendraamžiais. Su šiomis rinktinėmis lietuviai susikaus po tris kartus, tačiau komandai vadovaus Alfredas Kaniava ir Rolandas Rakutis.
2018-05-05

„Talentų U15 karta“ dalyviams – Dainiaus Adomaičio patarimai aikštelėje ir gyvenime

Savaitgalį Anykščiuose startuos ketvirtasis „Talentų U15 karta“ sezonas, kurio metu su įvairiais Lietuvos krepšinio specialistais savo įgūdžius tobulins po 12 talentingiausių mergaičių ir berniukų. Penktadienį nauji projekto dalyviai bus supažindinami su apšilimu ir pasiruošimu treniruotei bei rungtynėms. Pratybų metu krepšininkai bus mokomi traumų prevencijos, naudotis pagalbinėmis apšilimo priemonėmis.
2017-10-19

Jaunimo rinktinės treneris: žaidėjai aikštėje atidavė širdį

Lietuvos jaunių rinktinė neįtikėtinai išplėšė pergalę prieš Rusijos komandą 82:81 ir žengė į pusfinalį, o po susitikimo džiaugsmo neslėpė ir treneriai, ir žaidėjai. Krepšininkas Gytis Masiulis po trileriu virtusio mačo kalbėjo: „Buvome gerai pasiruošę, labai norėjome laimėti šias rungtynes ir važiuoti į pasaulio čempionatą. Manau, kad mes laimėjome, nes tikėjom. Aišku, varžovai padarė kvailų klaidėlių ir mes tuo pasinaudojome.