rokas zaveckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas zaveckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas zaveckas“.

Septyniolikmetis R. Zaveckas įgyvendino olimpinę svajonę

Jauniausias Lietuvos olimpinės rinktinės narys Rokas Zaveckas užėmė 63-ąją vietą pragariškoje Sočio olimpinių žaidynių slalomo milžino trasoje Slalomo milžino antrasis važiavimas. Net 35 kalnų slidininkai nesugebėjo pasiekti finišo trasoje, kurią 17-metis Rokas Zaveckas pavadino sunkiausia gyvenime. Lietuvos sportininkas užėmė 63-iąją vietą slalomo milžino rungtyje. Joje startavo net 107 atletai, o finišavo tik 72. Olimpiados debiutanto R.Zavecko dviejų nusileidimų laiko suma – 3 min. 13,04 sek.
2014-02-19

Kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo rungtyje debiutavęs R. Zaveckas užėmė 63-ąją vietą

Trečiadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose debiutavęs jauniausias šalies rinktinės narys septyniolikmetis Rokas Zaveckas didžiojo slalomo rungtyje užėmė 63-ąją vietą. Po pirmojo bandymo 70-ojoje pozicijoje buvęs lietuvis dviejuose bandymuose sugaišo 3 minutes 13,04 sekundės ir galutinėje įskaitoje aplenkė devynis finišo liniją kirtusius (startavo 108-i) kalnų slidininkus.
2014-02-19

Kalnų slidinėjimo didžiojo slalomo rungtyje Sočyje debiutavęs R. Zaveckas pirmąjį bandymą baigė 70-tas

Trečiadienį Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybose debiutavęs jauniausias šalies rinktinės narys septyniolikmetis Rokas Zaveckas pirmąjį didžiojo slalomo rungties bandymą baigė 70-tas. Lietuvis distanciją įveikė per 1 minutę 36,06 sekundės ir aplenkė devynis finišo liniją kirtusius (startavo 108-i) kalnų slidininkus. Lyderiu tapo amerikietis šios rungties pasaulio čempionas Tedas Ligety's, kuris Vankuveryje šioje rungtyje buvo devintas.
2014-02-19

Lietuvos kalnų slidininkų pratybos Sočyje – virš rūko gniaužtų

Tirštas rūkas griauna olimpinių žaidynių grafiką, bet Lietuvos kalnų slidininkai ramiai ruošiasi startams, kurie gali būti ir atidėti Nuo Roza Chutoro gyvenvietės iki olimpinio kalnų slidinėjimo centro reikia keltis talpiomis gondolomis, kurias laikantys lynai nutiesti kvapą gniaužiančiame aukštyje. Bet šįryt kalnus gaubė toks tirštas rūkas, kad žemė pro gondolos langą matėsi tik protarpiais. Tarpinis sustojimas - prie Ekstremalaus parko, kur šiandien dėl rūko neįvyko snieglenčių varžybos.
2014-02-17

Brangiausias sporto šou prasidėjo

Marius Eidukonis Vakar Sočyje oficialiai atidarytos XXII žiemos olimpinės žaidynės. Jos jau prieš kelerius metus pradėtos vadinti pačiomis brangiausiomis istorijoje. Jų krikštatėviu pramintam Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui tai – šlovės akimirka, nors daugelis apgailestauja, kad olimpiada pavirto jo ambicijų projektu, kurio įgyvendinimas prisidės prie didžiausios pasaulio valstybės nuosmukio.
2014-02-08

Olimpietis R. Zaveckas: apie ligą, horoskopus, orų prognozę ir Prezidentę

Rokas Zaveckas atstovaus Lietuvai vasario 7 d. startuosiančių Sočio olimpinių žaidynių vyrų kalnų slidinėjimo varžybose. Skelbiame trečią 17-mečio sportininko įrašą tinklaraštyje „Kelias į Sočį“. Pastarasis laikotarpis nebuvo visai toks, kokį planavome. Buvau pasigavęs plaučių uždegimą. Bet dabar jau viskas gerai. Sekmadienį dalyvavau varžybose Ignalinoje. Slalome nugalėti nepavyko – per pirmą važiavimą kritau, todėl likau antras. O šiaip buvo smagus renginys, pavyko laimėti kroso lenktynes.
2014-02-05

14-metis kalnų slidininkas R. Zaveckas iškovojo auksą ir didžiojo slalomo varžybose

Suomijoje vykstančių Baltijos kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiojo slalomo rungtyje A grupėje, kurioje rungiasi 1996-1997 metais gimę sportininkai, trečiadienį triumfavo 14-metis lietuvis Rokas Zaveckas (1 min. 45,29 sek.). Jaunasis lietuvis antradienį laimėjo didžiausiojo slalomo varžybas. Dešimtmetis Radvilas Janulionis savo amžiaus grupėje pelnė bronzos apdovanojimą.
2011-03-23

Baltijos taurės didžiausiojo slalomo varžybose triumfavo 14-metis R. Zaveckas

Suomijoje vykstančių Baltijos kalnų slidinėjimo taurės varžybų didžiausiojo slalomo rungtyje A grupėje, kurioje rungiasi 1996-1997 metais gimę sportininkai, triumfavo 14-metis lietuvis Rokas Zaveckas (42,82 sek.). Dešimtmetis Radvilas Janulionis užėmė penktąją vietą tarp savo bendraamžių, o 16-metė Ieva Januškevičiūtė buvo šešta moterų elito grupės bendrojoje įskaitoje ir penkta jaunimo įskaitoje. Vyrų ir moterų varžybose elito grupėje triumfavo Latvijos atstovai.