Rokas Mačiulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rokas Mačiulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rokas Mačiulis“.

3x3 krepšinio jaunimo Tautų lygos etape Lietuvos vaikinų ir merginų rinktinės užėmė trečiąsias vietas

Panevėžyje ketvirtadienį įvyko penktasis šio sezono FIBA 3x3 jaunimo (iki 23 metų) Tautų krepšinio lygos „Europe-2“ regiono etapas. Lietuvos vaikinai (Karolis Babušis, Rokas Mačiulis, Augustinas Mikštas ir Gabrielius Čelka) antrą dieną iš eilės liko treti. Mūsiškiai grupėje 16:21 pralaimėjo ispanams, o mažajame finale 21:15 įveikė slovakus. Ispanai galiausiai laimėjo šį etapą, didžiajame finale 21:17 įveikdami austrus.
2023-07-06

Lietuviai pasaulio jaunimo 3x3 čempionate liko per žingsnį nuo medalių

Bukarešte (Rumunija) vykusiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) vaikinų 3x3 krepšinio čempionate šalia prizininkų pakylos liko Lietuvos rinktinė (Titas Januševičius, Ernestas Jonkus, Rokas Mačiulis, Eimantas Žilius). Čempionato ketvirtfinalyje lietuviai užtikrintai – 21:14 – eliminavo vokiečius. Mūsiškiai tik rungtynių pradžioje turėjo vytis varžovus, bet po spurto atitrūko 5-6 taškų skirtumu ir nuo tada nesunkiai išlaikė pranašumą. Įspūdingai žaidė T.Januševičius, kuris visus 10 tšk.