rokas filipavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas filipavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas filipavičius“.

Pagaliau: „Riteriai“ ketvirtuoju bandymu įveikė „Šiaulius“

Šio sezono „Optibet A lygos“ medalių lenktynėse dalyvaujantys Vilniaus „Riteriai“ ketvirtuoju bandymu pirmą sykį įveikė FA „Šiauliai“ ekipą. Atkeltose 19-ojo turo rungtynėse brandžiai rungtyniavusi sostinės komanda, vedama Roko Filipavičiaus, nugalėjo rezultatu 3:1 (2:0). Pirmoji aštresnė ataka priklausė Eligijui Jankauskui, nuo kurio smūgio šeimininkams pavyko apsiginti.
2022-07-30

Mačo pabaigoje įvarčiais prapliupę „Riteriai“ pasiekė pergalę Telšiuose

Pirmame „Optibet A lygos“ ketverte žengiantys Vilniaus „Riteriai“ šiemet prieš Telšių „Džiugą“ skina pergales. Pablo Villaro treniruojama komanda 20-ojo turo mače svečiuose rezultatu 4:1 (1:0) palaužė Žemaitijos ekipą. Pirmosiomis akistatos minutėmis iniciatyva priklausė šeimininkams. 9-ąją minutę Periclesas baudos aikštelėje surado Yudai'ų Koike, kurio smūgį iš arti puikiai atrėmė Armantas Vitkauskas.
2022-07-10

„Atlanto“ futbolininkai grįžo į treniruotes, klubas bandys kvėpuoti

Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjai vėl pluša treniruotėse, kad tęstų Lietuvos futbolo pirmenybes. Dėl užklupusių finansinių sunkumų su uostamiesčio komanda atsisveikino daug futbolininkų, tačiau pajūrio klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius gana optimistiškai žiūri į rytojų.
2018-07-18

Lietuvos U-21 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos U-21 rinktinė antradienį Gargžduose pademonstravo puikų žaidimą ir kovoje dėl Baltijos taurės palaužė Latvijos komandą 1:0, taip susigrąžindama trofėjų po aštuonerių metų pertraukos. Vyriausiasis komandos treneris Caritas Falchas po paskutinių rungtynių su Estijos rinktine (1:1) atliko tris keitimus – pirmą kartą ekipoje nuo mačo pradžios žaidė Pijus Širvys, taip pat vienuoliktuke buvo ir Edvinas Kloniūnas su Edgaru Dubicku.
2018-06-04

Vakarų Lietuvos derbyje – iškovotas „Palangos“ taškas

„Palangos“ futbolininkai trečiąkart šiame sezone baigė rungtynes identišku rezultatu, kuris Valdo Trakio kariaunos sąskaitą papildė tašku. Čempionato debiutantai 5-ojo turo susitikime sugebėjo atsilaikyti prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir sužaisti lygiosiomis 1:1 (1:1). Scenarijus, kaip įprasta, buvo beveik identiškas. Klaipėdiečiai mačo pradžioje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bene pirmos oponentų atakos metu praleido įvartį.
2018-03-31

„Atlantas“ pasirengęs grįžti į elitą

Klaipėdos „Atlantas“ 2014-aisiais sudrebino A lygą, metęs rimtą iššūkį Vilniaus „Žalgiriui“. Klaipėdiečiai po metų nusirito laipteliu žemiau. Pernai liko už apdovanojimų pakylos. „Šiemet turime patekti į geriausių komandų trejetuką“, – ambicingus tikslus kelia vyriausiasis komandos treneris Konstantinas Sarsanija. Klaipėdos „Atlantas“ Tikslas – A lygos medaliai.