rodrigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rodrigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rodrigo“.

Du įvarčius Čempionų lygos pusfinalyje įmušęs Rodrygo: „Sunku paaiškinti, kas nutiko“

Madrido „Real“ puolėjas Rodrygo, įmušęs du įvarčius į „Manchester City“ vartus antrose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse (3:1) paskutinėmis minutėmis, pakomentavo komandos pasirodymą ir kelialapį į finalą. „Nemanau, kad galėsiu paaiškinti... Neturiu žodžių paaiškinti tam, kas nutiko. Už „Real“ esame pasirengę kautis iki paskutinės akimirkos. Mes buvome beveik mirę. Tačiau po pirmojo mano įvarčio pradėjome tikėti ir man pavyko dar kartą įmušti įvartį per papildomą laiką.
2022-05-05

Oficialu: „Leeds Utd“ gretas papildė rekordinis klubui pirkinys

„Leeds Utd“ šeštadienį oficialiai paskelbė, jog įsigijo Rodrigo, kuris tapo rekordiniu Anglijos klubo pirkiniu. 29-erių metų futbolininko pasirašytas kontraktas su „Leeds Utd“ klubu galios iki 2024-ųjų metų. Pranešama, jog šio sandorio vertė siekė maždaug 30 milijonų svarų sterlingų.
2020-08-29

UEFA Tautų lyga: ispanų pergalę prieš anglus išsaugojo teisėjo švilpukas

Šeštadienį Europos stadionuose sužaistos septynios UEFA Tautų lygos rungtynės. Pagrindinėje šio vakaro dvikovoje A lygos varžybose Ispanijos futbolo rinktinė išvykoje 2:1 palaužė Angliją. Legendiniame „Wembley“ stadione pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kai 11-ą minutę Marcusas Rashfordas nuginklavo Davido De Gea saugomus vartus. Anglai pranašumu džiaugėsi vos pora minučių. Netrukus pusiausvyrą rungtynėse atstatė Saulis Niguezas (13 min.