robertas štlemaheris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas štlemaheris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas štlemaheris“.

D. Motiejūnas: Visi norime laimėti medalius

Lietuvos jaunimo nuotaikos po rungtynių ir prieš jas skyrėsi kaip diena nuo nakties. Vos tik nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui kovoje su italais (89:79), visi mūsų komandos krepšininkai subėgo į aikštelės vidurį ir pradėjo šokti pergalės šokį. Savo ruožtu pagausėjusi Lietuvos sirgalių kompanija skandavo „ačiū, ačiū“, o džiaugsmingi krepšininkai neskubėjo palikti aikštelės.
2008-08-08

M.Gecevičiaus vedamas "Lietuvos rytas" išlygino finalo serijos rezultatą

Ketvirtose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai, kurie rezultatu 73:65 įveikė Kauno "Žalgirį" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.Rungtynes abi ekipos pradėjo netaikliais antpuoliais – pirmosios dvi abiejų komandų atakos baigdavosi netaikliais metimais arba prarastu kamuoliu, tačiau vėliau kauniečiai sugebėjo šiek tiek nutolti (2:8 - sužaidus penkias pirmojo kėlinuko minutes).Antroje kėlinuko dalyje n...
2007-05-15

„Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“: 73:65

Ketvirtose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai, kurie rezultatu 73:65 įveikė Kauno "Žalgirį" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Rungtynes abi ekipos pradėjo netaikliais antpuoliais – pirmosios dvi abiejų komandų atakos baigdavosi netaikliais metimais arba prarastu kamuoliu, tačiau vėliau kauniečiai sugebėjo šiek tiek nutolti (2:8 - sužaidus penkias pirmojo kėlinuko minutes). Antroje kėlinuko dal...