robertas gesinkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas gesinkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas gesinkas“.

„La Vuelta 2009“: ispanas nuskynė nugalėtojo laurus

Finalinį „Vuelta a España“ etapą laimėjo vokietis André Greipelis („Columbia“), o lenktynių nugalėtoju oficialiai paskelbtas ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“). Italui Daniele Bennati („Liquigas“), 2007 metais laimėjusiam finalinį „Vueltos“ etapą, šiemet nepavyko pakartoti sėkmės. Jis liko antras po šios dienos etapo laimėtojo A. Greipelio („Columbia“), kuriam tai buvo jau 4 pergalė šiose lenktynėse.
2009-09-20

A. Valverdei iki pergalės Ispanijoje - jau tik vienas žingsnis

Likus vienai dienai iki didžiojo „Vuelta a España“ finalo, ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) 55 sekundėmis pirmauja prieš Samuelį Sánchezą („Euskaltel“) ir 1 min. 32 sek. prieš Cadelį Evansą („Silence-Lotto“), tad iki pergalės jam – jau tik vienas žingsnis. Šeštadienį vykusiose atskiro starto lenktynėse, 27,8 km distanciją Tolede greičiausiai įveikė britas Davidas Millaras („Garmin“). Itin gerus rezultatus pademonstravo Samuelis Sánchezas (+5 sek.) ir Cadelis Evansas (+9 sek.
2009-09-19

Prie „Vuelta a España“ lyderio priartėjo naujas varžovas

Paskutiniame kalnų etape šiose „Vuelta a España“ lenktynėse, kurias laimėjo ispanas Juanas José Cobo („Fuji-Servetto“), nuo Alejandro Valverde’s nutolo Robertas Gesinkas, į kurio vietą pakilo Samueliui Sánchezas. Penktadienį, 19 etapo metu, įkalnių meistrai turėjo paskutinę galimybę pagerinti savo rezultatus bendroje įskaitoje.
2009-09-18

„Vuelta a España“ – per plauką nuo skandalo

18 etape, kurį laimėjo airis Philipas Deignanas („Cervélo“), patekęs į lyderių 10-tuką ir tapęs vienu iš Alejandro Valverde's konkurentų, daugiau kaip 100 dviratininkų buvo pareiškę norą trauktis iš „Vueltos“ lenktynių. To dar nebuvo.
2009-09-18

„Vueltos“ lyderiui – vis mažiau konkurentų

Po 17 etapo, kurį laimėjo prancūzas Anthony Roux („Française des Jeux“), aplenkęs savo tautietį Williamą Bonnet („BBox“) ir vokietį André Greipelį („Columbia“), „Vueltos“ lyderiu ir toliau lieka – Alejandro Valverde. Pasitraukė iš lenktynių Šiame etape nestartavo du italai – Alessandro Ballanas ir Damiano Cunego, o taip pat  australas Stuartas O’Grady („Saxo Bank“) ir belgas Wouteris Weylandt („Quick Step“), kuris vakar patyrė traumą.
2009-09-16

„La Vuelta“: lyderių gretos nesikeičia

16 etapą laimėjo trečią pergalę šiose lenktynėse skaičiuojantis vokietis André Greipelis („Columbia“), pranokęs ispaną Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) taškų įskaitoje, tačiau nepriartėjęs prie jo bendroje rikiuotėje.
2009-09-15

„Vuelta a España“: Alejandro Valverde pirmauja net keliose įskaitose

Po trijų įtemptų dienų kalnų etapuose, šiandien „Vueltos“ dalyviai gavo šiek tiek atsikvėpti, išvažiuodami į lygumų trasą, po kurios bendroje įskaitoje didysis ispanų favoritas pirmauja ne tik bendroje, bet ir taškų, ir kombinuotoje įskaitoje. Etapą laimėjo olandas 15 etapą laimėjo olandas Larsas Boomas („Rabobank“), daugiau kaip minute aplenkęs ispaną Davidą Herrero („Xacobeo“) ir vokietį Dominiką Roelsą („Milram“), o 170,8 km distanciją „Jaén – Córdoba“ įveikė per 4 val. 12 min. 56 sek.
2009-09-14

I. Konovalovas pasitraukė iš „Vueltos“

Sekmadienį, likus lygiai savaitei iki didžiojo finalo, lietuvis Ignatas Konovalovas, atstovaujantis komandai „Cervélo“, nestartavo „Vuelta a España“ lenktynėse. Dar vakar, po 13 etapo, I. Konovalovas pagerino savo rezultatą, iš 129 vietos pakildamas į 89 vietą (+1 val. 30 min. 30 sek.). Pasitraukė ir Fabianas Cancellara Šios dienos etapo lenktynių nepradėjo ir Fabianas Cancellara, buvęs vienu didžiausių favoritų ir sprinto specialistų.
2009-09-13

Praretėjus „Vueltos“ favoritų gretoms, I. Konovalovas tęsia lenktynes

Dar viename kalnų etape, šeštadienį, praretėjus favoritų gretoms, lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 39-as ir bendroje įskaitoje pakilo iš 129 į 89 vietą, nors nuo lyderiaujančio ispano Alejandro Valverde's atsilieka 1 val. 30 min. 30 sek. 13 etapo distancijoje „Berja – Sierra Nevada“ (172,4 km) greičiausias buvo prancūzas Davidas Moncoutié („Cofidis“), aplenkęs E. Mosquerą (+52 sek.) ir visą būrį favoritų – A. Valverdę (+1 min. 16 sek.), R. Gesinką (+1 min. 17 sek.), I. Basso (+1 min.
2009-09-12

I. Konovalovas tęsia Ispanijos kalnų šturmą

Atgavę jėgas po poilsio dienos, penktadienį „Vuelta a España“ dalyviai vėl tęsė lenktynes Ispanijos kalnuose. Lietuvis Ignatas Konovalovas finišavo 147-as ir bendroje įskaitoje dar labiau nutolo nuo lyderio poziciją išsaugojusio A. Valverde's , nukritęs iš 120 į 129 vietą. 12 etapo 179,3 km distancijoje „Almería – Alto de Velefique“ dviratininkų laukė išbandymas 4 įkalnėse, kurių paskutinė (1 kategorijos) laukė finalinėje atkarpoje.