robertas garrettas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robertas garrettas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robertas garrettas“.

Kroatija nugalėjo Vokietiją ir pateko į olimpines žaidynes

Olimpinių žaidynių atrankos turnyre Kroatijos rinktinė po atkaklios kovos nugalėjo Vokietiją rezultatu 76:70 (24:14, 12:17, 11:17, 29:22) ir iškovojo vieną iš trijų kelialapių į Pekiną. Tuo tarpu Vokietijos rinktinei dėl trečiojo kelialapio teks kovoti rytoj mažajame finale.
2008-07-19

"Eurobasket 2007": Komentarai po rungtynių Lietuva – Vokietija

Ramūnas Butautas: „Rungtynės mums buvo sunkios. Nuo pradžių gerai gynėmės ir greitai puolėme. Pagrindinis tikslas ginantis buvo sustabdyti Dirką Nowitzki. Jis puikus krepšininkas, vienas geriausių pasaulio metikų. Puikiai jį sustabdėme pustrečio kėlinio. Mačo pabaiga mums buvo sudėtinga. Prametėme kelis neįtikėtinus metimus, tačiau susitikimo pabaiga buvo sėkminga.Šarūnas Jasikevičius: „Kontroliavome rungtynes. Tačiau atėjo tas vokiečių Birdas ir pradėjo nesąmones daryti. Aš apakęs.
2007-09-06

Draugiškose rungtynėse ispanai įveikė Vokietijos rinktinę

Europos čempionatui besiruošiančios Ispanijos ir Vokietijos rinktinės tarpusavyje sužaidė draugiškas rungtynes, kurias rezultatu 74:56 (16:4, 15:24, 18:9, 25:19) laimėjo ispanai. Ispanijos rinktinė taikliau metė iš visų padėčių (77,7 proc. ir 70,5 baudų, 44,4 ir 37,1 dvitašių, 41,1 ir 27,2 tritaškių), taip pat geriau kovojo dėl kamuolių - ispanai atkovojo 41, vokiečiai 33 atšokusius kamuolius.
2007-08-29

Bambergo klubas antrą kartą tapo Vokietijos vyrų krepšinio lygos čempionu

Antradienį ketvirtosiose Vokietijos elitinės vyrų krepšinio lygos finalo rungtynėse Bambergo "Brose Basket" klubas svečiuose 64:63 (12:20, 20:13, 14:8, 18:22) įveikė Kvakenbriuko "Artland Dragons" ekipą ir, laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3:1, po dviejų metų pertraukos antrą kartą tapo šalies čempionu. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Robertas Garrettas, pelnęs 16 taškų, ir po 10 taškų įmetę Casey Jacobsenas bei K`Zellas Wessonas.
2007-06-27

Rimantas Kaukėnas Vokietijos krepšinio klubui pelnė 20 taškų

Vienuoliktą pergalę šešioliktame Vokietijos elitinės krepšinio lygos mače iškovojo trečiąją vietą penkiolikos komandų turnyre užimantis Bonos "Telekom Baskets" klubas su Rimantu Kaukėnu. Sekmadienį svečiuose Bonos krepšininkai 96:93 (17:30, 34:29, 21:18, 24:16) įveikė dvyliktąją poziciją užimančią Liudvigsburgo "EnBW" (6 pergalės ir 12 pralaimėjimų) ekipą.
2004-02-16

Rimantas Kaukėnas - naudingiausias Vokietijos "Visų žvaigždžių" mačo dalyvis

Šeštadienį Vokietijoje vykusios "Visų žvaigždžių" dienos mačo naudingiausiu žaidėju pripažintas Bonos "Telekom Baskets" klubo gynėjas Rimantas Kaukėnas. Nors "Pietų" komanda 105:114 (28:30, 31:24, 24:30, 22:30) ir nusileido "Šiaurės" ekipai, tačiau naudingiausiu susitikimo žaidėju buvo pripažintas lietuvis, kuris per 21 minutę pelnė 22 taškus ir po krepšiais atkovojo 8 kamuolius.