robert kubica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert kubica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert kubica“.

Dar vienas įrodymas, jog Robertas Kubica yra tikras pamišėlis

Roberto Kubicos vardas šiais metais garsiai skambės ne vieną kartą. Nors sportininkas iš Lenkijos labai dažnai mėgsta perspausti ir sulaužyti bolidą, tačiau atrodo, jog Robertas po truputėlį perpranta WRC bolido ypatybęs ir ruošiasi šiemet iškovoti bent vieną pergalę.
2015-02-10

Teisėjai „Formulės-1“ lenktynių nugalėtoju Belgijoje paskelbė F. Massą

Sekmadienį vykusio pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 13-ojo etapo - Belgijos „Grand Prix“ lenktynių Spa trasoje - nugalėtoju tapo „Ferrari“ pilotas brazilas Felipė Massa. Brazilijos lenktynininkas, kuris lenktynėse finišavo antras, pakilo į pirmąją vietą po teisėjų sprendimo skirti lenktynių nugalėtojui „McLaren-Mercedes“ komandos pilotui britui Luisui Hamiltonui 25 sek. baudą už suomio Kimio Raikoneno („Ferrari“) lenkimą, pažeidžiant taisykles.
2008-09-08

„Formulės 1“ lenktynėse Kanadoje triumfavo lenkas

„Formulės 1“ planetos čempionato septintąjį etapą - Kanados „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį pirmą kartą per savo karjerą laimėjo lenkas Robertas Kubica iš „BMW Sauber“ komandos, tapęs sezono lyderiu (42 tšk.) bendrojoje įskaitoje. Iki šio etapo pirmavęs (38 tšk.) britas Lewisas Hamiltonas („McLaren“) lenktynių Monrealio trasoje metu susidūrė su planetos čempiono titulą ginančiu suomiu Kimi Raikkonenu („Ferrari“). Abu pilotai nebaigė lenktynių, o suomis (35 tšk.
2008-06-09

Laimėjęs „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapą Monake, britas tapo sezono lyderiu

„Formulės 1“ planetos čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo 23-jų metų „McLaren-Mercedes“ komandos pilotas britas Lewisas Hamiltonas. Dramatiškose lenktynėse lyjant lietui ir su daugybe avarijų britas sugaišo 2 valandas 42,727 sekundes ir 3,064 sekundes aplenkė „BMW Sauber“ ekipos lenktynininką lenką Robertą Kubicą bei 4,811 sek. - trečiojoje pozicijoje likusį bei iš pirmosios pozicijos startavusį „Ferrari“ atstovą brazilą Felipę Massą.
2008-05-25

Monako Grand Prix lenktynėse iš pirmosios eilės startuos „Ferrari“ pilotai

„Formulės 1“ pasaulio čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį iš pirmosios eilės pradės „Ferrari“ pilotai - brazilas Felipe Massa ir čempiono titulą ginantis sezono lyderis suomis Kimi Raikkonenas. Šeštadienį kvalifikacinėse varžybose F. Massa greičiausiai vieną 3,340 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 15,787 sekundės ir, vos 0,028 sekundės aplenkęs K. Raikkoneną, iš pirmosios pozicijos startuos jau trečią kartą šį sezoną ir dvyliktąjį karjeroje.
2008-05-24

Brazilas trečius metus iš eilės laimėjo „Formulės 1“ etapą Turkijoje

„Formulės 1“ planetos čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį vėl laimėjo „Ferrari“ komandos lenktynininkas brazilas Felipe Massa. Trečius metus iš eilės Turkijoje laimėjęs brazilas 309,396 km nuvažiavo per 1 valandą 26 minutes 49,451 sekundės ir 3,779 sekundės aplenkė antrą vietą užėmusį „McLaren“ pilotą britą Lewisą Hamiltoną.
2008-05-11

F. Massa Turkijoje 3 metus iš eilės startuos iš pirmosios pozicijos

„Formulės 1" pasaulio čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos jau trečiuosius metus iš eilės pradės "Ferrari" komandos pilotas brazilas Felipe Massa. Paskutiniuosius du metus ir lenktynes Turkijoje laimėjęs F. Massa šeštadienį kvalifikacijoje greičiausiai vieną 5,338 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 27,617 sekundės ir jau dvyliktą kartą karjeroje startuos iš pirmosios pozicijos.
2008-05-10

„Formulės 1“ etape - „Ferrari“ triumfas

„Formulės 1“ planetos čempionato trečiasis etapas - Malaizijos „Grand Prix“ lenktynės - sekmadienį baigėsi „Ferrari“ komandos triumfu - nugalėtoju tapo brazilas Felipe Massa, aplenkęs čempiono titulą ginantį suomį Kimį Raikkineną. Tik pirmąsias lenktynes šį sezoną baigęs ir šeštąją pergalę karjeroje iškovojęs F. Massa 308,238 km nuvažiavo per 1 valandą 31 minutę 6,970 sekundės ir 3,339 sekundės aplenkė pasaulio čempionato lyderiu bendroje įskaitoje tapusį K. Raikkoneną.
2008-04-06

„Formulės 1“ etapą iš pirmosios pozicijos pradės lenkas

„Formulės 1“ pasaulio čempionato trečiąjį etapą - Bahreino „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos pirmą kartą karjeroje pradės „BMW Sauber“ komandos pilotas lenkas Robertas Kubica. Pirmasis Lenkijos lenktynininkas laimėjęs „Formulės 1“ čempionato kvalifikacines varžybas 23-jų metų R. Kubica vieną 5,412 km Bahreino trasos ratą įveikė per 1 minutę 33,096 sekundės ir tik 0,027 sek.
2008-04-05

„Formulės-1“ pasaulio čempionu tapo suomis Kimi Raikkonenas

2007 metų "Formulės-1" lenktynių pasaulio čempionato paskutinį - septynioliktąjį etapą - Brazilijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo ir pirmą kartą pasaulio čempionu tapo prieš ketverias dienas 28-ąjį gimtadienį atšventęs suomis Kimis Raikkonenas su "Ferrari". Laimėjęs šeštąjį etapą šį sezoną ir 15-ąjį karjeroje K. Raikkonenas bendroje įskaitoje surinko 110 taškų ir vos tašku aplenkė antrą ir trečią vietas bendroje įskaitoje užėmusius "McLaren" pilotus britą Lewisą Hamiltoną bei čempiono titulą...