robert cheruiyot

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „robert cheruiyot“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „robert cheruiyot“.

Bostono maratone R. Zaicevas finišavo 265-as

Daugiau nei 25 tūkst. bėgikų dalyvavo pirmadienį 112-ą kartą vykusiame Bostono (JAV) maratone, kurio prizų fondą sudarė beveik 800 tūkst. JAV dolerių. 265-as tarp vyrų (275-as bendrojoje įskaitoje) finišavo Lietuvos atstovas Robertas Zaicevas, 42 km 195 m nubėgęs per 2 valandas 44 minutes ir 50 sekundžių. Trečius metus iš eilės bei ketvirtą kartą per savo karjerą Bostono maratoną laimėjo ir 150 tūkst.
2008-04-22

Bostono maratone triumfavo Rusijos bėgikė ir Kenijos stajeriai

111-ą kartą surengto Bostono (JAV) maratono nugalėtoja tarp moterų pirmadienį tapo 33 metų rusė Lidija Grigorjeva, 42 km 195 m distanciją įveikusi per 2 valandas 29 minutes ir 18 sekundžių.Nepalankiomis oro sąlygomis vykusio bėgimo nugalėtojos laikas - blogiausias šiame maratone nuo 1985 metų.Antrąją vietą tarp moterų, kaip ir pernai, užėmė 30-metė Latvijos sportininkės Jelena Prokopčiuk, o trečiąją vietą užėmė 27-erių metų meksikietė Madai Perez.