Daugiau nei 25 tūkst. bėgikų dalyvavo pirmadienį 112-ą kartą vykusiame Bostono (JAV) maratone, kurio prizų fondą sudarė beveik 800 tūkst. JAV dolerių.

265-as tarp vyrų (275-as bendrojoje įskaitoje) finišavo Lietuvos atstovas Robertas Zaicevas, 42 km 195 m nubėgęs per 2 valandas 44 minutes ir 50 sekundžių.

Trečius metus iš eilės bei ketvirtą kartą per savo karjerą Bostono maratoną laimėjo ir 150 tūkst. dolerių čekį pelnė 29 metų Kenijos stajeris Robertas Cheruiyotas (2:07:46).

Nugalėtojas, kuris šiose varžybose pirmą kartą triumfavo 2003 metais, aplenkė prizininkai tapusius marokiečius Abderrahime`ą Bouramdane`ą (2:09:04) bei Khalidą El Boumlilį (2:10:35):

10.Nicholas A. Arciniaga (JAV)      2:16:13

Bostono maratono nugalėtoja tarp moterų tapo bei 150 tūkst. dolerių piniginį prizą pelnė Etiopijos ilgų nuotolių bėgikė Dire Tune (2:25:25), aplenkusi rusę Alevtiną Biktimirovą (2:25:27), Kenijos atstovę Ritą Jeptoo (2:26:34) bei Latvijos sportininkę Jeleną Prokopčiuk (2:28:12):